Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált vagy extrovertált...

Introvertált vagy extrovertált vagy?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Introvertált
Extrovertált
Helyzettől függően néha ez, néha az is előfordul
Nem tudom pontosan
45 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
98% Introvertált.
2023. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
200% introvertált
2023. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Itt gyakorin a sok hülye tudja egyáltalán mit jelentenek ezek a szavak? H-h nem okoskodik senki h nem lehet bekategorizálni az embereket (mert ők nem értik ennek a működését)?
2023. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahol félúton lehetek a kettő közt, talán egy kicsit mégis közelebb az introvertálthoz.
2023. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább introvertált. De ez nem azt jelenti, hogy szocfóbiás vagyok, nincsenek barátaim, félek az emberektől stb., hanem azt, hogy a pörgés lemerít, az egyedüllét meg feltölt.

Múlt hónapban voltam bulizni, imádtam, nagyon jól éreztem magam, de teljesen kifacsart, és most egy darabig egyáltalán nem vágyom ilyen helyekre. Ezt jelenti az introvertált. De ettől még merek az emberekhez szólni, és barátaim is vannak.

2023. márc. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!