Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor én most extrovertált...

Akkor én most extrovertált vagy introvertált vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az extrovertáltat a társaság tölti fel, az introvertáltat meg az egyedüllét.

Én ritkán járok bulizni, de ha igen, akkor nagyon jól tudom érezni magam. Nagyon ki tudok élvezni egy bulit, pörgök, táncolok, idegenekkel beszélgetek. Utána viszont olyan vagyok, mint akit kifacsartak, hetekig, vagy inkább hónapokig nem vágyom ilyen helyre megint.

Emellett szeretek egyedül is lenni legalább napi pár órát. Ha viszont pár napnál tovább nem beszélgetek a családomon kívül senkivel, rosszul érzem magam.

Ez alapján extrovertált vagy introvertált lehetek?


2023. febr. 22. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Extrovertált
Introvertált
15 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ambivertált.
2023. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Introvertált nem kell, hogy azt jelentse, hogy teljesen társaság kerülő. Szerintem egyértelműen introvertált vagy.
2023. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Most feltétlenül akarsz lenni a kettő közül valamelyik, vagy mi bajod van? Jobb lesz az életed, ha mondogathatod fűnek-fának, hogy te makkora intró/extró vagy?
2023. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Az extrovertált nem feltétlenül azt jelenti, hogy szeretsz bulizni, hanem hogy más emberek társaságában tudsz feltöltődni. Társaságot nem csak buliban lehet találni. Én pl. nagyon szeretek a barátaimmal lenni, rendszeresen szervezünk találkozókat, valamelyikünknél összegyűlünk, társasozunk, sorozatozunk, jó időben elmegyünk valahova, grillezünk vagy bármi ilyesmi, és ha hosszabb ideig nem tudok más emberekkel minőségi időt tölteni, az nagyon le tudja szívni az energiámat. De a bulikat soha életemben nem szerettem, nem bírom azt a zajszintet. Szóval olyan ember is lehet extrovertált, aki csak ritkán vagy akár egyáltalán nem szeret buliba járni. Szerintem a leírásod alapján te is inkább extro vagy, mint intro.
2023. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!