Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jöjjek rá mi a célom...

Hogyan jöjjek rá mi a célom az életben ?

Figyelt kérdés

Van több elképzelésem amit szívesen megvalósítanék de ugy érzem leginkább azért nem kezdek bele mert a többi ember véleménye nagyon meghatározza az enyémet is .

Elakartam kezdeni kosarazni de többen mondták , hogy 23 évesen pénzt már biztos nem fogok belőle szerezni annyit nem , hogy az megélhetés szintű legyen .

Így az elmult időben elég sokat gondolkodtam azon , hogy vajon mit is kéne kezdjek az életben .

Első sorban persze hálát adni azért hogy egészséges vagyok stb , de nem akarok leélni ugy egy teljes életet , hogy közben nem tudtam mit is akarok tenni igazán .


Bocsánat a sok helyesírási hibáért német billentyűzetről írok .


2023. márc. 25. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első körben meg kell találni az egyensúlyt a környezettel. A fenti kosaras példát pl. nyugodtan sértődés, rossz érzés nélkül elfogadhatod, mert igazuk van. Viszont, ha azt mondanák, ne járj le a parkba haverokkal dobálni néha, akkor joggal gondolhatnád, hogy túl sokat adsz mások véleményére. Szóval azt kell megtalálni, neked mi jó, téged mi érdekel, aztán jön a többi, mint pl a külsőségek és hogyan tudsz megélni belőle
2023. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána mi az az ikigai.
2023. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
teljesen más tanácsokat lehet adni egy 13 éves meg egy 23 évesnek, ami a kérdésből igazából nem derül ki
2023. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Átérzem a dilemmádat nagyon.

Fiatal tiniként ugyanez volt a nagy kérdésem.

Én pályaválasztási tanácsadót keresnék, olyat aki jó és lelkiismeretes. Kezd el az önismeretet és az önfejlesztést, a legjobb befektetés hosszú távon. Ha ezek a helyükön vannak sokkal könnyebb a világban forgolódni, mert pl ismerni fogod a saját értékedet, lesz kiforrott véleményed, elveid és sokkal kevésbé fognak érdekelni mások véleményei.


Aztán ott van az, hogy rugalmasan változtathatsz a céljaidon, hiszen egész életünkben formálódunk, változunk, ha elindulsz egy úton és úgy érzed az nem a tiéd, szinte mindig változtathatsz.

Olvasmánynak nagyon ajánlom Almási Kitti: Életbátorság könyvét.

Sok sikert kívánok neked!

2023. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtobb embernel nincs ilyen h "cel az eletbe".. valtoznak idokozbe. Legyel nyitott minel tobb dogra, csinald azt amit szeretnel, csak eld az eletet
2023. márc. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!