Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan 40+ éves ember...

Van olyan 40+ éves ember akinek nincs gyereke?

Figyelt kérdés

A kérdés helyesen, csak a gyk nem engedte kiírni:


Ismertek olyan 40+ éves embert akinek nincs gyereke?


Mindegy hogy férfi vagy nő.

Hogy él, boldognak gondolja magát? Normális embernek tartjátok?



2023. márc. 27. 13:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek, már 60+-os, jókedélyű hölgy, az egyik legnormálisabb ismerősöm. Saját gyereke nincs, viszont az unokahúgai jobb viszonyban vannak vele, mint a saját anyjukkal.
2023. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ismerek ilyen nőket és férfiakat is, amennyire én tudom, boldogok is. Akinek tudatos döntés volt, hogy nincs gyereke, az jól megvan, akinek nem voltak meg a lehetőségei hozzá (meddőség), az sajnálja ezt a részét az életének, ugyanakkor mindkét esetben normális, értelmes emberekről van szó.
2023. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
94%
A baráti köröm fele ilyen. Boldogok, nem bánták meg, ha visszamehetnének az időben sem döntenének másképp. Igen, normális emberek, ugyanis nem attól normális valaki, hogy szaporodik.
2023. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 Morzsi007 ***** válasza:
84%

Van, aki az, van, aki nem az. Ismerek olyan 40 éveseket, akik együtt éltek a párjukkal, de nem volt, nem lett gyerekük és már nincsenek együtt. Nem a gyerek miatt, viszont, ha született volna egy közös gyermek, akkor mai napig együtt lennének. Az volt a gond, hogy unatkoztak és hát …., 23 évet éltek egy házban.

Az biztos, hogy nem mindenkinek való gyerek, valaki nem szereti őket. Sokan meg nem akarnak vállalni fiatalon, mert élni szeretnének, csak hát utána meg nem adottak már a körülmények.

2023. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
87%
Én az vagyok, sőt még nőm sem volt soha, és homokos sem vagyok. Egyszerűen csak ronda. Igazából nem bánom, mert csak felidegesítene. Nem bírnám idegekkel.
2023. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
89%
48F-Nincs,és nem is lesz gyerekem.Nem is akarok,nem is akartam soha.Normálisnak tartom magam,bár ezt nem nekem kell megítélnem...🙂
2023. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 Lilluci27 ***** válasza:
94%
igen
2023. márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
94%
Bőven van! Van aki egyáltalán nem akart, van aki mindent megtett, hogy legyen, de nem sikerült
2023. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

Látszatra boldog.

Az új pártjának van gyereke, igaz már felnőtt, de jó viszonyt ápolnak és ez neki elég.

2023. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy férfi ismerősöm, 53 éves. Nincs gyereke se felesége, barátnője se volt sosem, ha jól tudom.
2023. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!