Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha egy rakás fo*...

Mit tegyek ha egy rakás fo* vagyok? (Mindenben!)

Figyelt kérdés
Nem vagyok se szép, sem okos, sem tehetséges. Kifejezetten lusta vagyok, az alakom borzalmas, nagyon sokat edzettem, de csak vékonyabb lettem, az alakom nem lett jobb, csak lapsabb+izmosabb sem lettem. Nem vagyunk gazdagok, a családom romokban hever, apám elhagyott, nagyon rossz a kapcsolatunk, mivel új családja lett. Hullanak körülöttem az emberek, mint a legyek(meghalnak). Barátaim vannak, ez az egyetlen igazán jó dolog. Anyukám egy idegroncs, én is az vagyok, emellett nagyon negatív is. Amikor kimegyek otthonról nagyon nehezen megemberelem magam, és elég jól eljátszom azt, hogy nem feszengek attól a sok fas*-tól, aki körül vesz reggel 7-től délután 5-ig szünet nélkül. Ilyenkor kedves+tisztelettudó leszek általában, néha van olyan, aki nagyon durván kihúzza a gyufát, ilyenkor megjelenítem nyíltan a magyar származásom(halkan). 1-2 tanár megjátszva a kedvességét, bas*zakszik velem, általában úgy teszek, mint aki leszarja(nagy részben ez is történik). Én pedig teljes gőzzel hajtok mostanra már vagy 3 éve a kiégés felé, azt is megtervezem, hogy mikor leszek beteg, de az ezáltal kapott pihenő sem elég ahhoz, hogy kipihenjem magam, és ne úgy nézzek ki, mint egy hulla. A bőrőm nagyon rusnya, meg alapvetően az arcom is. Ezellen sminkelek, ami lekopik, azalatt a 11 óra alatt, ami abban a putriban letöltök(egyébként jó hírű iskolába járok). A hajamat, amikor beállítom, ahogy beérek az adott helyre, már úgy is néz ki, mint, aki nem nézett tükörbe, amikor elindult. Szóval még a megjelenésem is szar. Ha nem lennék ennyire ki, akkor szinte biztos, hogy ezeknek a problémáknak a 3/4-ét megtudnám oldani. Mit csináljak, ami segíthet?

2023. márc. 27. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Gyúrd keményre azt a fost aztán építs belőle várat. Magyarán olyan nincs, hogy nincs nem lehet nem megoldható!

Fiatal vagy még. Költözz el, szakadj ki a megszokottból az talán segíthet.

2023. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13%
Gyere ide rinyálni, mi mást csinálnál, változtatnál? Ugyan már, mindenki hibás, csak te nem, mint mindíg.
2023. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Én is ilyen voltam-vagyok..csak nekem van pár dolog amiben jó vagyok..jaaa..és gondold el mi lesz ha annyi idős leszel mint én(46) mennyire ki leszel égve,mennyire fogsz gyűlölni szinte mindent ami az élettel jár..tudom,tapasztalatból mondom.
2023. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerezz egy füzetet és kezdd el leírni mik a céljaid és miben szeretnél változtatni. Először csak vázlatosan sorold fel, majd egyesével kezdd el részleteiben kidolgozni, mik szükségesek a cél eléréséhez, határidők stb.
2023. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Kap egy teljesen jó mit csináljon opciót, erre le van pontozva. Sokat elmond.
2023. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!