Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók az emberek?

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés

Van hogy írok/ kérdezek valakinek/valakitől messenger-ben és napokig meg sem nézi, pedig látom, hogy elérhető sőt képeket is like-ol.

Lehet, hogy nem kéne magamra vennem, sőt biztos is de engem nagyon bosszant... nekem ha írnak, ha nem is azonnal, de mindig válaszolok (vagy legalább veszem a fáradtságot és elolvasom)

Persze van akit, egyáltalán nem érdekel ez, de engem nagyon bánt, hogy ennyire semmibe vagyok nézve, hogy napokig meg sem nézik (többen) és azon gondolkozom, hogy én vagyok ennyire "jelentéktelen?!" Hogy le sem sz@rják amit írok?

Bezzeg én, mindenkinek próbálok segíteni, legyen az tanulás, magánélet ...

Mindig megfogadom, hogy én sem fogok, de aztán az van bennem, hogy akkor nekem sem fognak... de így sem ^^.


2023. márc. 30. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Az emberek elfoglaltak, faradtak.

Nem kotodnek elegge.

Lehet inkabb csak erdek emberek vesznek korbe.


Nem tudom milyen uziket kuldesz nekik. De erdemes elgondolkoznod h massal kene elfoglalnod magad. Mint h a netet nyomod.

2023. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezt írom, hogy látom hogy egésznap elérhetőek!

Nyilván kezükben van a telefon, meg a mai világban ki az aki nem néz rá a telójára napokig?


Érdek emberek az lehet, de velük vagyok nap mint nap munkában/suliban nem tudok velük mit kezdeni... inkább csak próbálnám tartani a kapcsolatot.

Nem a netet nyomon, ne hogy azt hidd, hogy én "celebeket nyomozok" és értelmetlen dolgokat küldözgetek unalmamba.

Értelmes dolgokat írok, esetleg kérek valami segítséget, kérdezek, de olyan is van, hogy épp nekik próbálok segíteni, mert tudom, hogy lemaradt az adott infóról.

2023. márc. 30. 21:56
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha vki 1-nél többször megcsinálja, annak ne írj többet! Jogos, hogy rosszulesik. Gyakorin meg ált. véve ne várj sok együttérzést a hozzászólóktól, sokan nem bírják felfogni a különbséget, hogy nem 5 percen belül, mindent eldobva kell válaszolni, de ha napokig a másiktól semmi, a te esetedben még csak meg sem nézi addig, az tiszteletlen, és tökre leszar, nem fáradt, meg „nem a neten éli az életét” meg f.szom kifogások.
2023. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, hogy ne írjak többet, de nap mint nap látom és muszáj jó képet vágjak hozzá, mert munkában sem és a suliban sem nagy a létszám, így még kerülni sem tudom őket.
2023. márc. 30. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdekemberek.
2023. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sajnos Magyarországon ez eléggé jellemző, a legtöbb ember, akkor közeledik, ha kell neki valami, nem tudsz ezzel mit tenni. Pont ezért vagyok én is már rohadt gyanakvó és távolságtartó, és szinte sosem kezdeményezek.

Viszont ahogy az egyik válaszoló is írta, 1-2 ilyen utána ne írj nekik. Ha velem ilyet megcsinálnának 1x is, onnantól levegőnek nézném az embert, max. köszönnék neki.

2023. márc. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretnék írni nekik, de minden nap találkozom velük, és muszáj tartanom velük a kapcsolatot, mert pl. van egy óra amire bejárni nem tudok, el kell kérjem az anyagot stb. tehát kénytelen vagyok írni.

Személyesen meg nyilván nem fogom felhozni, hogy én most meg vagyok rád sértődve, mert napokig nem írsz vissza... nem akarok lesüllyedni ide, de azért rosszul esik.

2023. márc. 31. 13:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Közös Facebook vagy messenger csoport nincs? Oda beírod, ha nem voltál órán, aztán válaszol, aki válaszol. Így sem tuti, hogy vki reagál (ennél meg az az effekt van néha, hogy majd válaszol a másik), de elviekben jobb megoldás, mintha csak 1 embertől kérdezed, aki napokig le se szarja, te meg várod, és telik az idő.


Vagy még az is lehetséges, hogyha nem sürgős pótolnod arra az órára, akkor személyesen kéred el az anyagot

2023. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van, próbálkoztam már ott is ott meg senki nem reagál.
2023. márc. 31. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Velem is hasonló volt fősulin. Zárkózott voltam egészségi problémákkal, ami nem könnyítette meg dolgom, de az évfolyamtársaim többsége borzalmas volt.

Volt olyan, hogy egyszerűen nem válaszolt az ímélemre valaki, akivel közösen kellett volna megcsinálnunk egy beadandót. Államvizsga előtt 3-4 embernek is írtam, senki nem választ. Igazából 1 lány volt, aki beszélgetést kezdeményezett, és vele beszélgettem a tételekről.

Szóval nagyjából mindent egyedül csináltam meg, elég nevetséges, hogy főiskolai hallgatókról beszélünk, mégis kb. az ment, ami gimnáziumban.

Mondjuk nálunk az oktatók többsége sem válaszolt emailekre, ami még idegesítőbb volt, egyszer már odaálltam a tanszéki ügyintéző elé, hogy addig el nem megyek, míg megoldást nem találunk.

Igazából tényleg nem tudom, mi lenne a megoldás, talán ha találnál 1-2 normálisabb embert. Nekem is ezt kellett volna tennem, csak későn jöttem rá, kik a normálisak. De nem is értem az egészet, mert az én se bájcsevegni akartam velük, vagy ismerkedni, csak megbeszélni a beadandókat, tananyagot.

2023. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!