Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem beszélgetnek az...

Miért nem beszélgetnek az emberek a vonaton?

Figyelt kérdés
Régebben el sem lehetett képzelni, hogy a vonaton ne beszélgessenek azok az emberek, akik egy fülképben ülnek. Most meg mindenki a telefonját bámulja és meg van fagyva a levegő is a nagy csendtől. Miért változott meg az utazási szokás ilyen rossz irányban?
2023. márc. 31. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvük vagy lefoglalják magukat
2023. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, régen hogy volt, de örülök neki, hogy (már) nem társadalmi elvárás érdeklődni valaki iránt, akit addig sose láttam, és másfél óra múlva nem is fogom soha többé
2023. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
2023. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Fáradtak, nem akarnak a másikért is felelősséget vállalni, személyiségi jogok, jobb bambulni a telókat, egy emberekkel foglalkozó személynek kész felüdülés nem hallgatni a másik h*eségeit még ott is.
2023. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg jó dolog az, hogy nem kötelező random idegenekkel beszélgetni, ha az embernek nincs hozzá kedve. Bőven eleget szocializálódok olyan emberekkel, akik érdekelnek.
2023. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ritka az (csak ha jó csaj), hogy valakivel szívesen beszélgettem vonton :D
2023. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerinted meg van fagyva a levegő más meg örül a csendnek
2023. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
92%
Már az okostelefonok előtt is rühelltem, ha valaki random elkezd kérdezősködni meg faggatózni a buszokon/vonatokon. Vagy kéretlenül mesélni a gyerekeiről meg az unokáiról. Nem mindenkit izgat már élete, főleg vadidegeneké. Mindig viszek könyvet de csomószor nem hagynak nyugodtan olvasni és nem esik le nekik az sem, ha a mondandójukra csak a lehető legszűkszavúbban reagálok, aztán nézek is vissza a könyvbe.
2023. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Van jobb dolgom, például olvasni vagy a szeretteimmel írogatni, vagy filmet nézni, vagy tanulni, vagy egyszerűen csak pihenni.

Ritkán szoktam vonatozni, akkor viszont nagyon sokat és az utolsó, amire vágyok, hogy idegeneket kelljen szórakoztatnom. Volt már kellemes beszélgetésem, ami után elérhetőséget is cseréltem az illetővel (nem randizási céllal), de ez magától jött, nem ez a kényszeres "ha közel vagyunk egymáshoz, akkor beszélgetnünk kell".

25/N

2023. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kérdés még ma hányszor lesz kiírva?
2023. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!