Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok tényleg ilyen nagy...

A magyarok tényleg ilyen nagy piások?

Figyelt kérdés

Én magam nem iszok alkoholt, nem szeretem.

De megdöbbenve tapasztalom hétről hétre, hogy az üzletláncok akciós újságjai tele vannak alkohol ajánlatokkal. A Lidlben most éppen 11 oldal. Vajon a boltok hülyék és nem tudják mire van kereslet vagy tényleg erre van kereslet?


2023. ápr. 1. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A bolt nem hülye, azt adja el amit vesznek az emberek.
2023. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Rengeteg az alkoholbeteg Magyarországon. Nagyon az elején vagyunk a statisztikáknak. Csodálkozni nem kell rajta sajnos.
2023. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Naná, pia az gyógyszer akárki akármit is állít!

Fű is az kismértékben.

2023. ápr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, mások meg nem.
2023. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Évszázadok óta, és ez az állapot csak romlik-romlik-romlik...
2023. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit a szórólapban látsz, az már húsvétra szól, de amúgy igen, nagy piás az ország.
2023. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy ez húsvéti. De szinte minden héten több oldalnyi bor és tömény van az újságokban.

Persze mindig van valami alkalom : karácsony, szilveszter, szüret, húsvét, az egész nyár mint grillszezon...

2023. ápr. 1. 09:02
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Vagy találkozni elég egy ismerőssel

"Gyere igyunk egyet"

2023. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze... A szociban is durva volt a devianciák aránya. Ma is az.
2023. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Az a baj hogy a családi és baráti összejeveteleken már szinte törvényszerű hogy le KELL részegedni. Emlékszem, akárkikhez mentünk szüleimmel és akárki jött hozzánk MINDIG előkerült a pia. Akkor is ha egyébként nem alkoholisták, csak "ez a szokás" meg "meghozza az alaphangot". Szerintem ha le kell innom magam hogy jól érezzem magam valaki társaságában akkor rohadtul nem kéne vele lennem. Én sem iszom egyébként, a legtöbb piának iszonyatos íze van, és egyáltalán nem igaz hogy boldogabbá tesz az alkohol.
2023. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!