Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyeztetnél új időpontot egy...

Egyeztetnél új időpontot egy tanuló fodrásszal ezek után?

Figyelt kérdés

Megbeszéltem egy tanuló fodrásszal,hogy befesti a hajamat,neki jó gyakorlás a vizsgája előtt,nekem meg éppen aktuális lenne a festés így mindenki jól járna

Meg is beszéltünk egy x napot x órakor,ez rendben van viszont mikor odaértem akkor irtam neki,hogy itt vagyok de zárva az ajtó es nincs itt senki,pár perc mulva válaszolt,hogy még nem erkezett meg az oktatója így nem tudunk bemenni,aztán negyed óra várakozás után mondta,hogy nem szeretné,hogy sokat várjak nem tudja mikor ér oda az oktatója beszéljünk meg másik napot és ezután elköszöntünk. Akkor bosszankodtam,hogy milyen szervezetlen dolog ez az oktatótól,hogy fel sem hívja a diákját amikor tudja,hogy rá várnak...de erről vegülis nem a diák tehet...utána irt is nekem a csaj,hogy sajnálja,hogy így alakult és írt meg 3 masik időpontot hátha jó lehet..


2023. ápr. 1. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha kell az ingyen hajfestés.
2023. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
De ha te az ajtónál álltál és ő nem volt ott, akkor honnan tudta, hogy nem érkezett meg az oktató? Olyan mintha otthon a szobájában ülne és mondaná, hogy nem tudunk bemenni még. Te itt voltál ő miért nem?
2023. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Kettes rátapintott a lényegre. Ez a duma az oktatóval valszeg egy kamu volt.
2023. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Én ezt nem értem.

Az oktató az nem egy gyakorló fodrász? Akinek ott van a fodrászüzlete, és folyamatosan ott dolgozik?


Az meg tényleg röhej, hogy nincs ott és visszaír, hogy "még nem erkezett meg az oktatója így nem tudunk bemenni". TUDUNK????? Ha ő nincs ott, akkor hiába lenne nyitva az ajtó ő akkor sem tudna bemenni, mivel ennek az is a feltétele, hogy ott legyen. :-)))))))


Ilyen furcsa emberekkel nem vesződnék tovább.

2023. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamus
2023. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 leírta azt, amit én is szerettem volna. Nekem is sántít az egész, vagy minimum furcsa, így meg nem biztos, hogy új időpontot kérnék, egyeztetnék náluk.
2023. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ő is ott volt az ajtónál,ott találkoztunk össze miután irtam neki es ott varakoztunk tovabb az oktatóra mar ketten

Bocsi egy fontos részlet kimaradt

2023. ápr. 2. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!