Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor haza érsz suliból vagy...

Mikor haza érsz suliból vagy munkából cipő után zoknid is leveszed vagy magadon hagyod?

Figyelt kérdés
Én leszoktam venni és olyan szabad érzetet nyújt. Mindig elnyomja a zokni a bokáját körül és utánna így viszket.

2023. ápr. 2. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez általában olyankor van, ha túl szoros a zokni szára. Egyébként ilyenkor én is levetem, de a legtöbb zoknimnak nem szorít a szára, csak azoknak amik ilyen vastag téli zoknik.
2023. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
vegyél normális méretű és anyagú zoknit
2023. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Jó, ez te vagy. De nem mindenkinek viszket a lábikója, és nem nyomja a szűk zokni. Nagyobb méretűt kéne venni. 😉
2023. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha padlófűtésem lenne akkor simán levenném. Amúgy soha.
2023. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Marad a zokni. Egyedül vagyok, így mindegy. (F!)
2023. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem bírom elviselni a zoknit. Télen is mezítláb vagyok. Én a talpamon keresztül szabályozom a hőmet vagy nem tudom, de nem jó ha rajtam van. Utcára cipőben felveszem persze, de hazaérek és zokni, melltartó repül először. :D
2023. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Amikor hazaérek, lefürdök és legtöbbször hajat is mosok. Aztán ha hideg évszak van veszek zoknit, ha meleg, akkor nem. Vettem egy csomó zoknit, ami jól tart, és mégse nyomja el a bokát, azt én is utálom.
2023. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Mikor hogy, de általában leveszem. Nincs különösebb oka, nem büdös, nem viszket, zavarni se zavar, de talán egy kicsivel jobban szeretem nélküle. Meg amúgy is általában fürödni megyek utána.

A viszkető érzés pedig tudom milyen, nekem szűk zokninál szokott lenni, főleg ha sokat gyalogol, netán fut az ember, akkor elviselhetetlen. Megoldás egy új zokni megfelelő anyaggal, mérettel, mert valszeg 1 mérettel nagyobb kell neked.

2023. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mindig leveszem a zoknit is, mezítláb szeretek lenni, amikor csak lehet.
2023. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Le szoktam venni és megmosom a lábam, ahogy hazaérek. Sokszor beleizzad a cipőbe, akkor is ha természetes anyagú a zoknim is meg a cipőm is. Szóval jobb megmosni. Utána általában mezitláb vagyok, vagy ha hideg van, akkor tiszta zoknit húzok otthonra.
2023. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!