Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire beteg, ha egy 27...

Az mennyire beteg, ha egy 27 éves srác amikor hazamegy a munkából meccs vagy sport helyett Pokemon os pizsamába öltözik és sör helyett kakaót iszik és animét néz vagy valami más mesét? Szerintetek ezt ki fogja még nőni? 30N

Figyelt kérdés
Elég gáz lenne ha 40 évesn is ilyen lenne! Ilyet általában a nyolc 10 éves & csinálnak . Ráadásul büszke rá hogy rájönnek a 158-as És akár még kisebb gyerek méretű pizsamák is! Arról ne is beszéljünk hogy nem a lányokat szereti. Lehet hogy esetleg még pedofil hajlama is van? Mondjuk ezt remélem hogy nem. De mivel gyerek méret pizsamát hord így felmerül a kérdés bennem.
2023. ápr. 2. 20:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Hogyhogy látod ilyen körülmények között?
2023. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%
Nincs gond nála a fedélzeten?
2023. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy szereti a pokémont, nem beteg, a férjem is szereti, nézi is, játsza is 30+ évesen. Jó mondjuk gyerekméretű pokémonos pizsamát nem vesz fel, de lefogadom, ha lenne neki a saját méretében, felvenné :D

Az, hogy valaki meleg, még nem jelenti, hogy pedofil is.

Ha pedofil, minden kérdés nélkül elítélem, de ezt nem tudhatjuk, csak te feltételezed, mindenesetre abból amit leírtál, még nem következik, hogy pedofil.

2023. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meccs helyett felnőttként még a teletabikat is szívesebben nézném. Illetve nem a piálástól lesz valaki felnőttes. :D

A pizsamás rész viszont már kicsit fura...

2023. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ezt már ki kellett volna nőnie. Milyen lehetett a gyerekkora, ha ott ragadt? 🤔

Ki ő Neked?

2023. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves egyes válaszoló! Úgy, hogy az unokaöcsémről van szó. Én megkérdeztem tőle és azt mondta hogy ő amikor hazamegy a munkából nem akar felnőtt lenni. Csak azért gondoltam még a pedofíliára, mert ezeket a ruhákat gyerekeknek gyártyák, eleve milyen durva hogy bemegy felpróbálni egy ilyen ruhát egy boltba. Én ebből vezettem le hogy lehet hogy pedofil de remélem hogy ez nem az, és örülök neki ha megerősítettek abban hogy nem az, mert az borzalmas lenne.
2023. ápr. 2. 20:40
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Pedofil nem hord gyerek ruhát, neki az kell, hogy uralkodhasson a gyereken, hogy valaki felett ő rendelkezhessen. Nem maga is gyerekes.

Én inkább nagynéni felé puhatoloznék!

2023. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

30 éves vagyok nem szeretem az alkoholt és a sportokat is utálom nézni, a kakaót imádom, szoktam mesét is nézni. Ezek szerint én is gyerek vagyok?

Egyedül a gyerek pizsama hordás a fura, de hát vannak akik beöltöznek jedi ruhába és "fénykardokkal" harcolnak egymással, az sem furcsább.

2023. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Már nem lakik otthon. A nagynéni normális, a legerősebb iskolába íratta, mindig a legjobbat akarta neki. Pont életre nevelte, már gyerekként megvolt követelve tőle nagyon sok minden! Pl. tanulnia kellett, magántanárhoz is járatták, és alap elvárás volt hogy négyesnél rosszabb jegyet ne kapjon! Le is diplomázott.
2023. ápr. 2. 20:46
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
10. Ja, hát akkor meg is van a "kattanás" oka! Most éli a gyerekkorát, mert gyerekként hajtották mint az örült, nem volt ideje gyereknek lenni...
2023. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!