Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedjek, ha megtetszi...

Hogy viselkedjek, ha megtetszik nekem valaki?

Figyelt kérdés

Az eddigi technikám az volt, hogy amint megtetszett valaki, attól a perctől fogva kerültem, mert olyan zavarban voltam előtte, hogy inkább letettem róla, majd utólag bemeséltem magamnak, hogy én amúgy sem tetszenék egy ilyen fiúnak.

Az elmúlt időszakban viszont arra lettem figyelmes, hogy van, aki mosolyog rám, hosszabban néz az átlagostól. Először ezekben az esetekben is bemagyaráztam magamnak, hogy úgyse jelentenek semmit, de mégiscsak ott motoszkál a fejemben, hogy mi van, ha mégis… Így szeretném megtudni, hogy ilyen szituációkban, hogy kell viselkedni értelmesen, normálisan, higgadtan? Annyit tudok mondani, hogy a szemkontaktust egyre jobban tartom, ha érzem, hogy hosszabb a kelleténél és kezdem kellemetlenül érezni magam, akkor nem félrenézek, hanem inkább pislogok egyet és úgy szakítom meg (erre is írhatnátok valamit, hogy ez milyen technika - jó, nem jó) és ha mosolyognak rám, akkor viszonzom, de ott még nagyon nem tartok, hogy én kezdeményezzem a mosolyt.



2023. ápr. 3. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

,,Egy jó nő jelenlétében csak jó borokat és sajtokat szabad fogyasztani!"


Guardinho

2023. ápr. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem teszel semmit, akkor nem fog erőltetni, aztán majd abba fogja hagyni. Később ezt nem fogod tudni helyrehozni, mivel addigra már lehet hogy el fog múlni a vágya irántad.

Ha csak szemezel vele, akkor nem hiszem hogy annyira bátoritani fogod, hogy kezdeményezzen nálad, főleg mosolygás nélkül…


Ha nem hiszed el, nőnek kellene mosolyognia a kiszemelt férfi felé (nem egyszer, hanem többször), ha ő ezt észreveszi, akkor lépni fog felé. Mert így tud bátoritani, és tudni fogja, hogy van esélye nála…



Persze vannak önbizalomhiányos férfiak is, az mondjuk sokkal nehezebb…

2023. ápr. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te , sőt én volt hogy bedumáltam magamnak tuti csak szivat. Próbálj vissza mosolyogni stb . Tudom nehéz ,de ne gondolj rosszra egyből . Kicsit az önbizalmadon kellene dolgozni. Nálam is ott van a bibi.
2023. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!