Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkedjek ezzel a lánnyal?

Hogy viselkedjek ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Elkezdtem chatelni egy lánnyal, egész jól kijöttünk. Míg nem múltkor csak úgy eltűnt. Aztán meg mikor belépett szóvá tettem neki hogy else köszön és meg sem írja legalább annyit h "Bocsi de most mennem kell" vagy valami? Nekem ez fura. én meg csak vártam. De pont egy fontos kérdésnél vagy téma közben tűnt el. Engem ez zavart, és megmondtam neki, erre ő valami olyasmit írt h beakadt a lemez nálam meg hogy manapság ez már így szokás hogy csak úgy eltűnnek mert dolga van az embernek.de aztán visszajön. És szóval ezt hánytorgattam neki. Erre tiltott.

Egy másik nickemmel beléptem , egy régebbivel, és rá írtam a lányra, és akkor bocsánatot kértem töle meg h ne haragudjon. Aztán újra minden jó lett megint beszéltünk.

Mignem pénteken ugyanígy eltűnt téma közepette, és már 2 napja nem tudok róla semmit.ami nekem kicsit szar. És zavar. Jó oké biztos dolga van meg nem űl állandóan az oldal elött..

Szóval a lényeges kérdés; ezt minek vegyem? Ha legközelebb ír hogy álljak hozzá? Inkább flegmázzak vele mintha bajom lenne, vagy írjam azt hogy kezdett hiányozni? Vagy legyek közömbös?


2022. júl. 24. 19:55
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
2022. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez a lány nem normális és hagynod kellene a francba.Ez nettó baromság és kifogás keresés amit ír hogy ez a szokás csak úgy kilépünk beszélgetés közben:D Ez a lány téged palira vesz már ne is haragudj.

Lehet van neki pasija is és veled csak szórakozik mikor épp unatkozik akkor rád ír és kb.ennyi.

Helyedben én letiltanám a bánatba és többet állnék vele szóba.Majd lesz normális csaj de ez a lány nem az még véletlen sem.

2022. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
nem állnék akart lenni
2022. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt nem érdemes neki írni egyáltalán, másrészt nem érdemes vele foglalkozni sem egyáltalán. "dolga van" lehet egy 60 éves papi szopatja :d meg nem is ez...miért vagy olyan mint egy kapcarongy? Nem szabad futni senki után.
2022. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D hát jólvan.. akkor ez eldőlt
2022. júl. 24. 20:09
 6/8 A kérdező kommentje:
De szar mert amikor chateltünk tisztára olyan volt a csaj h látszott rajta h ő is akarja meg komolyan vesz. De így...
2022. júl. 24. 20:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg utalt is "jelekkel" a találkozásra, amit én nem jól vettem vagy késöbb reagáltam, aztán arra is annyit mondott hogy ami nem fog összejönni
2022. júl. 24. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

*red flag

Előző vagyok, még annyit, hogy volt szerencsém hasonló srácokhoz, akik csak nyomatták folyamat a rizsát és ha fél órán belül nem válaszoltam, mert dolgom volt, akkor irogattak sértődötten, hogy valami baj van? Ugye semmi rosszat nem mondtam? Most haragszol? Stb... Pedig csak esetleg dolgoztam. Rém idegesítő, azonnali lapát.

2022. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!