Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy aki agyonis...

Miért van az, hogy aki agyoniskolázott az nagy eséllyel arrogáns?

Figyelt kérdés
A legarrogánsabb emberek akikkel találkoztam eddig azok közül kerültek ki akik agyoniskolázottak. Például orvosok, 3-7 szakmával rendelkezők, etc... Miért van az, hogy ők a legarrogánsabbak?

2023. ápr. 4. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Egyesek nem tudják helyén kezelni a saját „eredményeiket”, mert szimplán hiányzik belőlük az alázatosság.
2023. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
pont ez a lényeg, minél több tudást halmoz fel vki, annál nagyobb lesz az önbizalma, ezzel pedig párosul a felsőbbrendűség érzése, ergo mások lenézése.
2023. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Orvosok arrogánsak? Én pont most járok ilyen-olyan vizsgálatokra és pont az ellenkezőjét tapasztalom. Kedvesek és segítőkészek, én is az vagyok. Ha mosollyal indítunk mosolyt kapunk.
2023. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Pont az orvosokon nem ezt veszem észre. Ám az asszisztenseik olyan bunkók és fennhíjázók, hogy azzal kezdeni se lehet semmit. Holott a legtöbb buta, mint a föld, és annyi jómodor szorult belé, mint egy körömnyi kavicsba.
2023. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

4# Egyetértek Veled, igen az asszisztensek türelmetlenek, mogorvák, okoskodók.

Én még mogorva, arrogáns orvossal nem találkoztam, szerencsére. Minden tiszteletem az ővék, mert ennyi panaszkodó emberrel foglalkozni azért nem semmi.

2023. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
1-es nagyon pontosan leírta! 👍
2023. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként ajánlom végignézni, hogy hány piros nem hasznos válasz van a válaszoknál. A frusztrált, szerencsétlen emberek nagyon alacsony százalékkal leminősítik szinte az összes hozzászólást.

Jelen esetben is a buta 30%-os most nagyon elégedettnek érezheti magát, hogy mindenkit leminősített. Véleményt nem tud írni, cáfolni nem képes.

Sajnos egyesek neveltetéséből hiányzik mások véleményének tiszteletben tartása.

2023. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#3, 4, 5: A MÁV Kórházban voltam februárban vizsgálatokon. Hiába voltam kedves és mosolygós az egyik orvossal, velem kezdett el ordibálni, hogy hülye vagyok. Pedig csak annyi volt a bűnöm, hogy véletlenül megkérdeztem hol található X. Y. orvos.
2023. ápr. 5. 04:10
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
#7 lepontozta/lepontozott valaki, hajjaj, micsoda probléma 😱
2023. ápr. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező 8#

Az orvosok is emberek,se többet,se kevesebbet ne láss bele.Van közöttük bunkó,arrogáns,türelmetlen,és van kedves,türelmes,mosolygós.Én azt vettem észre,hogy a legtöbb normális.Ha ugyanazt megkérdezted volna egy másik orvostól(hol található X.Y. orvos?) Akkor másként válaszolt volna.

2023. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!