Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szoktak sírni a lányok...

Miért szoktak sírni a lányok a szalagavatón?

Figyelt kérdés

Nem tartom negatív dolognak a sírást, nem is leszólni akarom, csak szimplán tényleg megérteni.


Nekem például a szalagavató egy púp volt a hátamon, egy kötelező dolog, amit lekell tudni, és utána végre lehet menni bulizni, de ennyi, csak egy közömbös esemény, semmi meghatót nem éreztem az egészben, vagy bármilyen különlegeset idén.


2023. ápr. 5. 11:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Hát mi végigröhögtük 20 éve, pedig akkoriban lány voltam.
2023. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Annak idején én sem ereztem semmi különöset, de nem esik nehezemre elképzelni, hogy van, akinél ezek a végzős, utolsó események betöltenek egy olyan lezáró szerepet 4-5 év után, aminek nagy érzelmi hatása tud lenni, ha valaki nagyon jól érezte magát a többiekkel, és tudja, hogy ennek hamarosan vége.
2023. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
1# de most férfi lettél?
2023. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. olyan, hogy az esküvőjén is van aki vidám, és olyan is van aki elpityeredik:)
2023. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

#3


Pont ezt akartam kérdezni én is!

2023. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Nemváltó műtéten esett át.


Úgy tűnik, hogy a kormányunk védelme meggyengült, újabb védelmi intézkedéseket kell kitalálni, hogy ne tudja Brüsszel propagálni a nemváltást!!!

2023. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
És nyilván ha TE így éreztél, akkor elképzelhetetlen, hogy más meg nem.
2023. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Én max akkor hatódnék meg, ha ténylegesen a tanulmányaim legvégén lenne, mondjuk a ballagás előtt egy nappal (legalább nem kéne kétszer díszíteni, milyen jó lenne már) és akkor tényleg az lenne hogy itt most lezárul egy korszak. De ez így elég röhelyes, hogy a tanulmányaim közepén szinte van egy ilyen búcsúbuli, aztán ott vagyok még majdnem 2 évet (12+13. év) Olyan mintha csinálnánk egy 50 km-es túraútvonalat, aztán 30 km-nél csapnánk egy bulit hogy de jók vagyunk, lesétáltuk az 50 km-t. Szóval így én csak röhögni fogok tudni a szalagavatón, de az is lehet hogy nem is megyek.
2023. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

#8

Már ne is haragudj, de miért maradnának még ott majdnem két évet?

A kérdező biztos azokról a lányokról beszél, akik a saját szalagavatójukon vettek részt és ott sírtak. Nem a más szalagavatóján.


Ezután az esemény után pár hónap és érettségi, aztán szevasz.

2023. ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
#9 Tradicionálisan, én legalábbis úgy tudom, 12. évben, ősszel van szalagavató. A tanév ősszel kezdődik, tehát nem "pár hónap aztán érettségi és szevasz" hanem az még majdnem egy egész tanév. Nekünk ehhez még jön a 13. évfolyam, ahogy írtam is, ha értelmezted volna, nem csak belekötöttél volna alaptalanul. Ma mindenkinek olyan napja van ezen az oldalon, hogy csak úgy, tapló-bunkó stílusban beleköt az emberbe?
2023. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!