Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyári melosok körében miért...

A gyári melosok körében miért alacsony majdnem mindenki? 182 cm vagyok kb. és majdnem minden férfi alacsonyabb nálam a munkahelyen.

Figyelt kérdés
Érdekes dolog de például voltam koncerten nemrég ott meg voltak 2 méteres emberek nem is kevés.

2023. ápr. 8. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Alacsony embereknek kisebb a koponyájuk és kisebb az agyuk is. A nagy embereknek nagyobb a fejük és az agyuk mérete is ezáltal okosabbak. Nem véletlenül vagyok 205 centis 180 kilósan zseni.
2023. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Az iskolázatlan emberek azért maradnak iskolázatlanok, mert nyomorult kultúrájú családban nőnek fel, ahol rendes étkezés sem jut nekik.
2023. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, a 2 méteresek nem bírják a sok állást, a fizikai munkát. Nekem volt egy ilyen ismerősöm, állandan gerincgyógyászhoz kellett járnia.
2023. ápr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert koncertre főleg csak értelmiségiek járnak,ők meg ugye szinte mind magasak(viccelek...)

Szerintem ez olyan dolog,hogy abban a gyárban pont így alakult az arány.Talán abban lehet valami pszichológiai értelemben,hogy a magasabb férfiaknak általában több az önbizalmuk,és ez jobban inspirálja őket a tovább tanulásra,így több lehetőségük van,mint gyárban dolgozni.Aztán lehet,hogy ez hülyeség,nem tudom.A szegénységgel meg nem igazán magyarázható,mert a magasság főleg genetika függő,nem pedig táplálkozás.Esetleg abban még lehet igazság,amit az előttem szóló ír.Alacsony,zömök emberek talán jobban bírják a fizikai tehelést.

2023. ápr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet azért van ez, mert kicsivel az átlag felett vagyok ami 176 cm férfiak esetében.
2023. ápr. 8. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
A magas embereknek rosszabb az allokepesseguk. Szo szerint kerulik a fizikai munkat.
2023. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az alacsony emberek közelebb vannak a pokolhoz, ezért rosszabb sors jár nekik. A magas emberek közelebb vannak a Mennyországhoz, ezért Isten megjutalmazza őket jobb állással. Ez tény, benne van a Bibliában.
2023. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulelok👌
2023. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert az alacsonyabb emberek között több a sikertelen ember.


Már gyerekkorban kialakul egyfajta önbizalomhiány.


Egy jó pozíciójú állásnál pedig szükséges az önbizalom.

ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!