Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az extrovertáltak munkahelyen...

Az extrovertáltak munkahelyen titkon alacsonyabb rendűnek tartják a hallgatag, nem túl színes introvertáltakat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 13:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Altalában igen
2020. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
A legtöbb extrovertált úgy alapból felsőbbrendűnek tartja magát az introvertáltaknál. Hogy ezt mire alapozzák, azt nem tudom, de egész életemben ezt tapasztaltam. Nagyon kevés kivétel van.
2020. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Igen, de tudod erre az intrók kihúzzák hirtelen az extrók alól a gurulós széket, azok meg seggre esnek a padlóra. Ez is általánosan bizonyított tény.
2020. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

Nem, csak akkor, ha a csöndes piszmogásával hátráltatja a csapatmunkát. Volt egy ilyen fickó nálunk, mindent inkább csinált maga, csak beszélni ne kelljen velünk. Ebből persze az lett, hogy minden kétszer vagy szarul lett megcsinálva. Egyszer le is kaptam, hogy mi a francot képzel, hogy dolgozzunk így mi?


Mindegy. Ilyen ne legyél. Az sosem baj, ha nincs közléskényszered. És az sem, ha nem bulizol a kollégáiddal. Én is kihagyom a csapatépítőket

2020. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Én a skála közepén vagyok, de inkább az introvertált oldalon és a tapasztalataim szerint általában pont az introvertáltabb emberek érzik azt, hogy ők értékesebbek és felsőbbrendűek az extrovertált társaiknál.

Seggfejek mindenféle személyiségtípusból vannak, aki normális, az tiszteli a másikat akkor is, ha különböznek. Az én munkahelyemen túlnyomórészt normális emberek dolgoznak, nem néz le senki senkit csak azért, mert más.

2020. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Az extrovertált emberek felnőttként általában párkapcsolatban, családban élnek. A munkában azzal foglalkoznak, hogy pénzt keressenek ehhez az élethez, aztán munka végén mihamarabb haza jussanak a szeretteikhez. Nem gondolkodnak ennyit az introvertált kollégákon, amíg nem hátráltatod őket.
2020. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Én introvertált vagyok, és sokkal okosabb másoknál, szóval ha ezért valaki alacsonyabbrendűnek tart, max. kiröhögöm a nyomorult parasztját. Nehogy már azért legyek alacsonyabbrendű, mert nem ereszkedek le odáig, hogy cseverésszek a sok nyomorult, pletykás, egész nap semmit sem csináló szarral, hát már attól kihullott a hajam, ahogy hallottam a magánéleti kínjaikat, meg ahogy kapcarongyot csináltak magukból. Inkább örülhetnek, hogy nem nyilvánítottam róluk véleményt, mert sírás lett volna a vége.
2020. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden extrovertalt nézi le az introvertáltakat. Aki igen, az a többi extrovertáltat is lenézi, hiszen ő mindenkitől jobbnak látja magát. Szerintem ez inkább értelmi szinttől függ.
2020. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Én azt figyeltem meg, hogy az extrovertáltak tiszteletét ki kell “vívni”, míg az introvertáltak képesek csak amiatt tisztelni és emberszámba venni mert ember vagy. Az introvertáltak alapból jót feltételeznek rólad és a véleményüket leronthatod cselekedeteiddel. Az extrovertáltak indulásból lenéznek, senkinek tartanak, és fel kell tornáznod magad a szemükbe, bizonygatnod kell mennyire értékes vagy.


Leginkább emiatt rühellem az extrovertáltakat, mert szerintük alapból nem jár ki a tisztelet, még a rendes embereknek sem.

2020. jún. 26. 15:09
 10/22 A kérdező kommentje:
Hú az igenlő válaszokat durván lepontozták...vajon kik?
2020. jún. 26. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!