Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alacsonyabb fizetést biztosìtó...

Alacsonyabb fizetést biztosìtó munkahelyeken miért becsülik meg jobban a dolgozókat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha keveset keresel, akkor jobban megbecsülnek. Látják rajtad, hogy szereted a munkád, nélkülönözhetetlen személyiség vagy, azt érzed, hogy tartozol valahová. Akár a cég motorja is lehetsz.Előfordul, hogy vannak kedvencek, akikkel mindig kivételeznek, de a körülményektől eltekintve, a munkádat szereted.


Ha keresel egy jobban fizető állást, akkor hiába szereted eleinte a munkádat, azt akarják, hogy szakmailag fejlődj, de az önbecsülésed ne emelkedjen, sőt. Ti is tapasztaltatok ilyet? Mit lehet tenni? Persze, vannak más részlegek, ahol a főnökök a kivételt erősìtik, ott boldogulhat az ember.


2020. júl. 11. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Már a kérdésed se igaz.
2020. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A kutya nem maradna olyan helyen, ahol nem elég, hogy szart sem keres, de még bunkók is vele.
2020. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy te ezt vetted észre, még nem jelenti azt, hogy ez így is van.
2020. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én inkább azt vettem észre, hogy az emberek mindent eltűrnek, pont ezért a főnökök is mindent megtehetnek. Megbecsülés, jó vicc.
2020. júl. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez feldobta a reggelt:D

Szar fizetés mellett is csicska és senki vagy, akinek kuss a neve. Sok magyar KKV gondolkodik még így, aztán sírnak, hogy nem találnak munkaerőt, "meragonoszmulti felszippantja a zembereket".

2020. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam ilyet.Régebben kevesebbet kerestem,akkor is nagyjából sz4rba vettek.
2020. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!