Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hibát hibára halmozok. Mit...

Hibát hibára halmozok. Mit tegyek? Rosszul végzem a munkám, a barátaimmal nehezen tartom a kapcsolatot, többi lenn

Figyelt kérdés
Párkapcsoaltom nincs,mert nehezen találom meg a közös hangot az ellentétes nemmel, mivel zavarba jövök nagyon hamar és hülyeségeket beszélek. Többen is mondták már, hogy fura vagyok. Hogy változzak meg? Nem halad semerre az életem és már nagyon rosszul érzem magam, lehet depressziós vagyok. Elegem van magamból.

2023. ápr. 9. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha tudod mi a problémád, akkor könnyű: elemeire bontod, és amit rosszul csinálsz, azt kijavítod tanulással, gyakorlással.
2023. ápr. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Neked is alacsony az önbecsülésed?
2023. ápr. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést.

Őszintén, lassan 1 éve dolgozok rajta, de muszáj lesz szakembert keresnem, halvány lila gőzöm nincs arról, hogy mitől lettem ilyen.

2023. ápr. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológus feltárhatja az okokat.
2023. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Pszichoterápia. Nincs más út. A személyiségeddel nem tud egy halom idegen dolgozni a gyakorin. Ezért nincs itt soha megoldás az életre. Arra, hogy mit főzz, létezik recept, de hogy hogy élj, az nincs pontokba szedve sehol.
2023. ápr. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon hasonló vagyok ha gondolod írj és beszélgessünk.

27f

2023. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!