Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lakhely változás (külföld)...

Lakhely változás (külföld) miatt a barátaimmal már nem tudok kapcsolatot tartani, fog ez a feszültség bennem enyhülni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, most már életem nagyrészét távolabb töltöm, emiatt a régi barátaimmal már sokkal kevesebb időt tudok tölteni, ami azért hiányzik. Más ezt hogy élte meg? Vagy ez az élet természetes útja, hogy változnak körülöttünk az emberek? Inkább nagyobb energiát kéne tolnom az itteni új barátok keresésébe?
2021. jún. 7. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű változások természetes velejárója hogy nem zudod velük már tartani úgy a kapcsolatot. Ez egy belföldi költözés során is megtörténik.

Elengedni semmiesetre sem kell őket de azt el kell fogadni hogy a csak online tartott kapcsolat idővel ritkulni fog. Érdemes ezt úgy alakítani hogy személyes barátságokat ott is kialakítani és időnként egy egy remek alkalmat a regiekkel osszehozni, amikor mindenki maximálisan csak egymásra figyel

2021. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
barátkozz külföldön, személyes tapasztalat, hogy bárhogy igyekszel is, idővel minden volt magyarországi barátod szemében hazaáruló leszel...
2021. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért, nincsen ezerféle online platform, ahol tudtok beszélgetni?


Otthon élő volt! barátnőm is inkább ignorál már, "úgysem tudunk találkozni" - alapon. Egy ideig írtam neki kb. havonta, most már nem érdekel. Belefáradtam, hogy én teperjek olyan emberek barátságáért akik telibeszrnak.

2021. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!