Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítsam a kapcsolatot a...

Megszakítsam a kapcsolatot a gimis barátaimmal?

Figyelt kérdés

Most végeztem és kicsit kettős érzéseim vannak a dologgal kapcsolatban. Vannak közös programok, akkor is ha épp nincs suli, de én vagyok a legtöbbször kihagyva. Illetve gyakran érzem azt, hogy csak akkor vagyok tényleg érdekes, ha nincs más. Az is gyakori, hogy négyszer kell elkezdenem egy-egy mondatot, mire végig tudom mondani, és akkor sem biztos, hogy figyelnek rám.

Viszont ott a sok közös emlék, néha azért én is meg lettem hallgatva, még akkor is, ha utána a másik fél inkább magára terelte a témát.... Viszont rajtuk kívül nincsenek mas barátaim.


2022. jún. 1. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Amíg nincsenek más barátaid addig szerintem ne. A semminél jobb
2022. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Hagynám őket és keresnék új barátokat.
2022. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Ez rossz társaság! Azt meg ugye kerülni kell!
2022. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy így kerek-perec megszakítsd, mert az élet magától megteszi helyetted. Mindenkinek megy tovább az élete, haverkodik az egyetemen, utána munkába áll, ott is lesznek új ismerősei és kevés ideje jut a régi emberekre és ez így van jól. Nézd meg a gimis osztálytalálkozók is már úgy nézbek ki, hogy kb 5 ember elmegy, a többiek már nem laknak az országban vagy ott laknak, csak millió dolguk van és amúgy sem érdekli őket egy banda akikkel 4 évet lehúzott, aztán utána egy szót sem beszélt velük.

Őszintén szólva, én se mennék el rá. Hiába voltunk osztálytársak, most már csak idegenek, akiknek nem könnyen nyílnék meg.

2022. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell konkrétan elvágni tőlük mindennemű köteléket, majd az idő úgyis megteszi.

Bár azért a leírás alapján úgy tűnik nem tisztelnek, becsülnek meg eléggé téged.

2022. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!