Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes embereket miért zavarja...

Egyes embereket miért zavarja az, hogy vannak olyanok, akik sokkal jobban szeretik az állatokat, mint az embereket?

Figyelt kérdés
Mindenki azt szeret, akit akar.
2023. ápr. 9. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Téged miért zavar , hogy őket zavarja? Te is s mindenki foglalkozzon saját magával.
2023. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert az emberek nem bírják elviselni, ha mások más véleményen vannak (emberi természet).
2023. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Engem nem zavar, de az ember társas lény, és embernek ember a társa. Persze, szeretjük négy (vagy akárhány, vagy épp egy se) lábú társainkat, de az nem ugyanaz.
2023. ápr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez senkit nem zavar. Az zavarja az embereket, ha erőszakosan hangoztatja valaki, hogy ő márpedig jobban szereti az állatokat.
2023. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Engem nem zavar, amíg ez nem csap át a “dögöljön meg az összes ember, én hagyom a házban is bennégni, vízbe fulladni, természetes, hogy a Fifikémet mentem” mentalitásba.

Az ilyeneknek meg csak annyit tudok kívánni, hogy ha ő vagy valamelyik szerette kerül veszélybe, akkor egy hasonló mentalitású valaki (ne) siessen a segítségükre.


Lehet lepontozni. Kötekedni, vitatkozni felesleges, nem fogtok meggyőzni.

2023. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert vannak emberek akik személyes sértésnek veszik az ilyen kijelentéseket. Úgy jön le nekik, mintha azt mondaná az az illető, hogy "nekem te nem vagy fontos, még a macskám is többet ér nálad".
2023. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

4-5.


Itt a pont.


Általában ezek toporzékoló, sértődött idióták, akik nem tudnak azzal szembenézni, hogy nem sok értékük van.

Így aztán vesz egy kutyát, aki nem fogja megmondani neki, hogy egy komplett idióta.

Aztán persze ő is tudja ezt valahol, így állandóan tovább vergődik, konfrontálódik embertársaival.

Ennyi a nagy történet.


Jah és menekülj!

2023. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyar ilyen: mindebe beleköt.
2023. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mások,hogyan gondolkoznak,van,akit az is zavar,hogy a másik ellenkező nemű,vagy fiatal vagy öreg,gazdag/szegény,bármi.Én szeretem az állatokat,ha valaki állatbnzi az csak akkor zavar,ha a másokra való odafigyelése ennek rovására megy.Pld.vannak olyan kutyamániások,akik vagy direkt csinálják,vagy nem fogják fel,hogy ha Bodri agresszív az emberekkel,akkor tán nem az emberekkel van a baj,hanem nem kéne póráz és szájkosár nélkül elengedni egy mezőn,ahol vicsorogva,morogva odarohan a békésen kikapcsolódni vágyókra,majd a gazdái messziről hívogatják/biztos szegénynek sérülnének a jogai,ha odamennének és elvinnék,esetleg egy "elnézést" is ki tudnának préselni magukból/mire többszöri hívás után végre elkotródik onnan.Ez velem és haverommal történt meg,de sok hasonló helyzet van/nem csak kutyákkal persze/
2023. ápr. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!