Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani tini lányok a...

A mostani tini lányok a nagymama divatot kezdtékk el újra követni?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok, az én korosztályomban a nők még a feszülős ruhákat, nadrágokat hordja, ahogyan régen is tették.


Viszont feltűnt az utcákon meg a TikTokon is, hogy a fiatalabb korosztályban a lányok bő ruhákban, lógós nadrágokban járnak mint annak idején az Anyám vagy a Nagymamám.


Újra ez lett a divat?



2023. ápr. 10. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is 28 vagyok, de nekem ez nem tűnt fel. Túlságosan bele akarod látni, én sosem foglalkoztam a divattal. Mint, amikor piros kocsikon jár az agyad és csak piros kocsikat veszel észre.
2023. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Vannak lányok akiknek megtetszett a régiesebb, "vintage" típusú öltözködés, de messze nem ez az általános.

Az internetnek hála rohamosan terjednek a különböző esztétikai irányzatok (x aesthetics) és szubkultúrák, amikbe pár éve bekerült ez a "nagymamásabb" vonal is.

Mondjuk a bő ruha önmagában nem jelenti azt, hogy valaki "anyukásan" vagy "nagymamásan" öltözne, sőt. Személ szerint én ezt sok stílusnál és öltözködési irányzatnál észrevettem (no nem mintha nem lett volna olyan korszak, amikor ne lettek volna ezek a ruhák is divatban valamilyen korcsoportnál, szubkultúránál).

25/N

2023. ápr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

De miért kellene mindenkinek feszülős cuccokban járni? Ez olyan butaság.

Pont az a jó, ha van több féle választási lehetőség, és mindenki a neki megfelelőt hordja.


Pl. annó mindenhol a nyomorult alacsony derekú farmerokat lehetett csak kapni. Aki nem 40 kiló és nem mozdulatlanul áll egész nap, annak tuti kint volt a fél sgge folyamatosan.

A legtöbb lánynak nem is állt jól, meg nem is volt kényelmes.

2023. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a süteményt is úgy-jól megsütik, még nem is lesz baj, de szerinte a konyhát se tudják hol-merre:DDD
2023. ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező, igen, jól látod. A mai tinik a generáció “Z” és ők a nagymama, tréningruha, zsebes halásznadrág, halászsapka, stb. divatot követik.

Olyanok mintha segélyekből szedték volna össze a ruhatárukat, mind a vöröskereszttől.

Hát most ez a divat.

2023. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A divat mindig úgy működött, hogy amit az előző generáció hordott, azt a fiatalok már nem akarják, mert az snassz, meg különbözőek akarnak lenni... ezért ciklikusan változik a divat. A skinny farmer már uncsi, ezért a divatdiktátorok elkezdték hordani azokat a nadrágokat, amik a gyökeres ellentétei. Mindig így működött a divat meg a csordaszellem. Az más kérdés, hogy attól még, hogy valami nem mutatja meg az alakot meg nem pasifogósan szexis, attól még lehet csinos és ízléses.
2023. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6


Nem csak a divat, még az irodalmi irányzatok is így működtek az évszázadok folyamán. Mindig az a rossz, megromlott, ami épp előtte van, s az a jó, a tökéletes, ami eggyel az előtt volt.

2023. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!