Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lúzer vagyok, ha...

Szerintetek lúzer vagyok, ha mindig a nagymamámnál lógok és nem járok szinte sehova?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén a nagymamámnál vagyok általában, péntek este teát iszom és olvasok vagy keresztrejtvényt fejtek. Szombat-vasárnap kertészkedek, füvet vágok, ólat takarítok, rendbe teszem az udvart, a háziállatokkal foglalkozom.

Nagyon ritkán megyek el bárhova is (a covid-helyzet óta ez még ritkább lett). Néha lúzernek és magányosnak érzem magam emiatt, de aztán rájövök, hogy én ebben lelem az örömöm. Ha elhívnak valahová, akkor természetesen elmegyek szívesen. Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

24/N



2022. máj. 3. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy az, hanem inkább szuper, hogy segítesz neki, és ilyen tevékenységeket is végez egy mai fiatal:).
2022. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Hat azért legyen már életed, nagyanyád nélkül is
2022. máj. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy lúzer, egyszerűen szereted csendben és nyugalomban tölteni a szabadidődet
2022. máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
84%
Nem kéne, hogy emiatt lúzernek érezd magad. Ha te ebben leled örömöd akkor tégy továbbra is így. A lényeg hogy önmagad vagy.
2022. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy vagy lúzer!
2022. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Egyáltalán nem vagy az,ellenkezőleg azt csinálod amit szeretsz és boldog is vagy, ez igen is nagyon jó.

Más emberek nem tudják mit akarnak igazán? Sokszor semmiben sem lelik az örömüket, ezáltal te sokkal előrébb vagy náluk ami fantasztikus.


Nem akarok tolakodó lenni, de pont egy ilyen barátot keresek,valljuk be őszintén nem sok ilyen ember van,nem szeretnél barátkozni?

Én is 24 éves vagyok. 🙂

2022. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
feleség energiák
2022. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

Inkabb aranyos mintsem luzer.


Az a lényeg hogy te élvezd amit csinálsz

2022. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Lúzer nem vagy emiatt, de ilyen korban nem túl egészséges ennyi időt tölteni a családdal. Az azonos korosztályú emberekkel illene szocializálódni, ami valószínűleg kényelmetlen neked, ezért inkább a biztonságos, de magányos tevényekségeket választod. Nem 24 évesen kell nyugdíjas életet élni.
2022. máj. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem. Ha ott érzed jól magad, miért ne lennél ott.
2022. máj. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!