Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó teszt a munkatársakkal...

Jó teszt a munkatársakkal való viszonyra ha kettő hétig nem szólok senkihez és megnézem, ha én nem szólok senkihez, hozzám vajon ki szól?

Figyelt kérdés

A „nem szólok senkihez „ alatt a személyes, small talk és hasonlókat értem. A munkához szükséges kommunikáció (van nyomtatópapír?) ezek maradnak de szigorúan tőmondatokban.


És megnézem ha én nem szólok senkihez egy szót se, hozzám vajon ki szól? Mert van egy tippem hogy kb senki.


Jó terv?


2023. ápr. 11. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam nem működne... Bejonnek a szobámba és már nyomják is a szöveget... Nem zavarja őket hogy két kézzel őrülten verem a billentyűzetet... 🧐
2023. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Hát nálam nem működne... Bejonnek a szobámba és már nyomják is a szöveget..."


AKkor tán esetleg olvasd el a kérdést és értelmezd nem olyan nehéz.

2023. ápr. 11. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért, nem vagy annyira intelligens, hogy megtaláld a válaszban a választ? Ok, nincs több kérdésem... 😂😂
2023. ápr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Te mekkora fax vagy kérdező!
2023. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak azért etikett a small talk, mert bunkó lenne az ha egész nap le se ejted a másikat csak "van nálad nyomtatópapír?, alá tudsz írni?, ez kéne az kéne", menne csak magában amúgy meg fel is fordulhatna mert kit érdekel mint ember.


Kimondatlan szabály nálunk így a small talk. Az lesz a bunkó aki néma.

2023. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
fuss neki újra az első válasz értelmezésének
2023. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!