Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, mit tennétek, ha egy...

Nők, mit tennétek, ha egy évre férfivé változnátok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 15:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
66%
Jó lenne nagyon, nem szőrtelenítenék soha sehol, császkálnék éjszaka mindenfele, kipróbálnám az új szerszámot is :D Még az is lehet, hogy szomorú lennék, hogy vissza kell változnom...
2023. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
21%
Élvezném, hogy nincs menstruációm, pofátlanul magas fizetést kérnék, és kapnék is valószínűleg.
2023. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23%
Tekintve, hogy két hónapos terhes vagyok, nem örülnék...
2023. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
30%

Beszélgetnék barátilag egy csomó normális férfival. Végre átélhetném azt, amikor egy férfi tényleg elfogadja a barátságomat és nem érzi ezt méltatlannak. Kiléphetnék a "cukiság" köntösből. Üdvözölhetnék másokat kézfogással és nem várna tőlem rögtön puszit minden félig idegen alak. Normálisan beszélnének hozzám, és nem produkálva magukat. Elfelejthetném azt, amikor gyerek nyelven magyaráznak nekem, gondolván, hogy nőként csak ezt értem... Átélhetném, hogy tényleg komolyan vesznek.


Kitanulhatnék és érvényesülhetnék olyan szakmában, amihez most is lenne kitartásom, csak a farok hiányozna hozzá.


Ahgy előttem is írták: félelem nélkül mászkálnék éjszaka. Bátran szót emelnék, ha sérelem ér egy másik pasastól, mert férfi férfival szemben célt érhet. Most csak hallgatok és odébb állok, mert ha bármi nem tetszik, akkor én csak egy "ostoba ribi" lehetek, és örüljek ha nem ütnek meg.


A női biológiámmal semmi bajom. Ha a fenti dolgokat nőként is megélhetném, boldogan léteznék az amúgy egészséges női testemben is. De így, hogy alacsony nő vagyok, alul értékelt szakmával, gyakran ábrándozom arról, mit tennék magas férfiként, jól kereső állásban.

2023. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Miért van minden válasz lepontozva a sárga földig? A lepontozók talán jobban tudják helyettem, hogy én mit tennék, ha egy évig férfi lennék? Ha pedig nem ugyanazt tennénk, akkor a másik válasza rögtön haszontalan?
2023. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Én ki tudtam próbálni kb két évtizedig. Tapasztalat alapján elég rossz.
2023. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%
Gyerekek, aki lepontozott, menstruáljon már helyettem, havonta napokig tartó görcsös fejfájással, ami semmire sem múlik el.
2023. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
17-es, ha fájdalmaid vannak menzesz alatt, menj el orvoshoz és kérj hormonsort, mert vszeg valami probléma okozza.
2023. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Meleg lennék,mert nővel úgyse tudnék szexelni.
2023. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
"menj el orvoshoz és kérj hormonsort, mert vszeg valami probléma okozza." - minden eredményem jó, ezen hormon sem segített, kaptam, én örülnék, ha nem kellene menstruálnom, sok férfi el sem tudja képzelni, milyen kellemetlen tud lenni az a pár nap
2023. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!