Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van annyi lila meg...

Miért van annyi lila meg rózsaszín hajú, orr és nyelv piercinges lány manapság?

Figyelt kérdés
Miért jó valakinek elcsúfítani magát ilyen ,,bohóc" hajjal( tudom a válasz az lesz; ez tetszik neki, ez a divat stb....), de az érdekel, hogy mi hozta ezt a társadalmi változást, és miért nálunk meg németországban van a legtöbb ilyen? Párizsban , Rómàban, Dublinban nem találkoztam ilyen fura szerzetekkel.....ott miért nincsenek, itt miért van sok ilyen???

2023. ápr. 13. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

1. A szépség relatív.

2. Ne pofázz bele más életébe.

3. Neked különben is mi közöd van ahhoz, hogy más, hogy néz ki?



Hozni meg gondolom az hozta, hogy viszonylag olcsó a hajfesték, szépen fog, nem kopik ki egy mosással, nincsenek benne mérgező anyagok, s a hozzád hasonló megkereseredett férgek kezdnek kikopni a társadalomból.

2023. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Úgy, ahogy pl. a férfiaknál a cilinder az 1800-as évektől egészen az 1940-es évekig divat volt. Változik a világ, és változnak az öltözködési/megjelenési formák is. Már évszázadok óta. Ezzel tisztában kéne lenni. A kérdésed kb. azon a szinten van, mintha az afrikai tányérajkú fekete törzseket szólnád le.
2023. ápr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Ne legyél már ilyen hisztis pcsa....
2023. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
2023. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mendy98 ***** válasza:
53%

H lehet ennyire begyepesedettnek lenni manapság.

Szerintem nagyon szép és sok másoknak tetszik. Minden korban más számít szépnek.

Minden korban megváltoztatták a testüket valahogy.

A tetoválás és a piercing sem újkeletű dolog, rengeteg éve van.

Ráadásul tényleg semmi közöd a másik kinézetéhez.


Üdv: Egy félig piros, félig vörösesszőke hajú, fekete karika orrpiercinges csaj. Puszi. 😘

2023. ápr. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol láttál sokat?
2023. ápr. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"Párizsban , Rómàban, Dublinban nem találkoztam"


Ha a pénzedből még 41-szer körbeutazod a világot, és eldicsekedsz vele, akkor majd látni fogsz máshol is ilyen lányokat.


Én a legközelebbi faluba nem tudok beutazni, mert nincs pénzem távolságira. Te meg, kilépve az átlagemberi problémákból, egészen más problémákba botlasz.


"Mért van sok rózsaszín hajú lány"

2023. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Mert az önbizalomhiányuk miatt kényszeresen ki akarnak tünni. Persze mivel minden hülyegyerek ugyan ugy akar kitünni, ezért végül mindenki tök egyforma lesz.
2023. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Párizsban , Rómàban, Dublinban nem találkoztam ilyen fura szerzetekkel.


En Írországban lakom, es pedig sok ilyen van. Nem csak fiatalok, hanem meg az 50+ osok is.

2023. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert ma már mindenki annyira qrvára egyedinek érzi magát, és súlyos feltűnési viszketegségben szenved. Az egész világ erről szól. Figyelmet szerezni.
2023. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!