Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azokat az embereke...

Hogy hívják azokat az embereket akiket felhívsz és ahelyett hogy felvennék inkább lerakják és írnak ahelyett hogy hívásba beszélnétek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 14. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Erre nincs gyűjtőszó, mert ki tudja mi áll emögött. Nem tud épp beszélni, vagy nem ér rá a figyelmét lekötni, de pár percenként üzenetet tud váltani, nem mer vagy akar beszélgetni, ilyen a természete vagy épp a hangulata, vagy bármi más.
2023. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
fonofóbiás
2023. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Szorongó embereknek.
2023. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Akcióban lévő titkosügynöknek, vagy beépített embernek.
2023. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet.


a) nincs annyi mobilnetem (ha pl messenger hívás/üzenet a kérdés)


b) dolgom van (pl órán vagyok)


c) nem tudok beszélni (pl könyvtárban vagyok)


d) nem hallanálak (pl vonaton vagyok)


stb.


Ja meg amúgyis jobban szeretek írni, mint hívni, mert hívás közben nem lehet zenéthallgatni, videót vagy filmet nézni sem több különböző beszélgetést folytatni. Hívás közben nehezebb összeszedni a gondolatokat, ha hirtelen kell, nem lehet törölni stb.

2023. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Telephobia (magyarul: telefóbia) a neve.


"Telephone phobia (telephonophobia, telephobia, phone phobia) is reluctance or fear of making or taking phone calls, literally, "fear of telephones". It is considered to be a type of social phobia or social anxiety."


Magyarul: "A telefonfóbia (telefonofóbia, telefóbia, telefonfóbia) a telefonálástól vagy a telefonhívásoktól való vonakodás vagy félelem, szó szerint "félelem a telefontól. A szociális fóbiák vagy szociális szorongások egyik fajtájának tekintik."


Forrás: [link]

2023. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Introvertált :D
2023. ápr. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!