Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vidékiek miért utálják a...

A vidékiek miért utálják a Budapestieket?

Figyelt kérdés
A 21. században nem elmaradt gondolkodás ez, hogy valakit elítélnek csak azért, mert fővárosi? Nem mondom hogy mindenhol, mindenki, de sok ilyen esettel találkoztam.

2022. júl. 23. 15:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Én azt vettem észre, hogy valamiért divat szidni a fővárost. Mindenki a hátrányaival jön, amikor van csomó előnye is, úgy ahogy vidéknek is.
2022. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%

Vidéki vagyok és nem utálom a budapestieket. Sőt, nem is ismerek olyat, akinél ez téma lenne.

Te nyilván valami felköltözködött falusi vagy és téged utálnak, mert amikor hazamész játszod a nagy pestit. Na, ezt szoktuk utálni!

2022. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
6%
vidéken mi nem kedveljük azokat akik a saját fingjukat szaglásszák és még büszkék is rá
2022. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Budapesten is nagyon sokan lenézik a vidékieket, így megy ez.
2022. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%
Itthon mindenki utál mindenkit legtöbbször. Nem kell foglalkozni vele.
2022. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem utálom, laknék a rózsadombon.
2022. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%
Itteni kérdések alapján tudom mondani, hogy vannak budapestiek, akik utálják a vidékieket. Mindkettő hatalmas ostobaságra vall. Tehát nem a a vidékiek utálják a budapestieket, hanem az ostoba, primitív emberek utálnak másokat, akik valamiben különböznek tőlük.
2022. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el egyáltalán, mivel a nővérem és a húgom is ott élt egy ideig, amíg én falun lakok :d én magát azt a várost nem szeretem, nekem túl zsúfolt, nehezen tájékozodok el ott...minden olyan sok idő mire a-b be jut az ember.


Ezt leszamítva azért kipróbálnám milyen ott élni, de csak egy ideig. 29f

2022. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%
Budapestiek keresnek a legjobban indokolatlanul!
2022. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
8%

Nekem olyan sodoma es gomora

Drog bűnözés b.zik transzik, csoportszex, pr.stik, aranyásók, könyökölős rendszer munkahelyeken tömegközlekedésen, biztosabb inkább szóba sem állni utcán v szomszéddal, zsiványság, rafináltság, mások lenézése kibeszélése, gerinctelenségek, csövesek, retek, szmog, szemét.

Gyerekvállalásra kizárt.

Nem az emberekkel van bajom, hanem úgy az összkép.

Olyan "erkölcstelen romlott alja gyűjtő".


Tisztelet a kivételeknek. Hyom között a virágnak.

2022. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!