Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 10.000 euróért mernétek egy...

10.000 euróért mernétek egy órán keresztül egyedül sétálgatni egy nyomornegyedben?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 19:53
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
98%
Volt egy kolumbiai munkatársam, amiket mesélt, az alapján a legrosszabb "nyomornegyed" Magyarországon biztonságosabb mint egy átlagos, nem priviligizált városrész náluk...
2023. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
20%

De jó ilyeneket olvasni nőként…

Eddig hazajöttem Pestről éjjeli vonattal amikor muszáj volt, meg Pesten is volt hogy éjfélkor értem haza… és eddig nem féltem, meg villamosoztam is egyedül hajnalban….


Most már paranoiás lettem miattatok…

A családom egy része gyöngyösi, ott vannak cigányok, oda sem megyek már akkor este…

2023. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

22: Eddig akkor nagy szerencséd volt!

Én tuti hogy még a városba se mennék egyedül éjszaka...


N

2023. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
98%

Melyikben? Melyik városban? Csak mert én éveken át fizettem azért, hogy Budapest legszarabb utcájában lakjak.

Simán egyébként. Arra nem tért ki a kérdés, hogy miket hordhatok magamon, amivel védekezhetek.

2023. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
98%

"meg Pesten is volt hogy éjfélkor értem haza"


És? Én meg fiatal nőként a 8 kerben laktam pár évig. Sokszor mentem éjjel egyedül haza. Semmi nem érdemleges nem történt.

2023. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%

24: Egy ócska nyomornegyedben egyedül mivel szeretnél védekezni??

Vigyél magaddal csomó óvszert + nálad lesz még a 10ezer rongy amivel megmentheted magad.

2023. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
98%

1 órán keresztül?

Naná!

2023. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
97%
Nem messze tőlem is van ilyen hely, romák, kutyák, aszfaltút nincs, hát nem a legjobb környék. A pénzért mindenképp megkockáztatnám, mert elég sok mindenre kéne most, de nagyon félnék odamenni egyedül. Csak romák laknak ott, és ők valószínűleg ismerik egymást. Szóval biztosan furcsállnának és megbámulnának egy idegent. Nem is tudom mi lenne jó stratégia, de biztosan olcsó - esetleg piszkos öltözékben mennék, de úgy is feltűnő lennék, hogy mit keresek ott, mert nem vagyok elég barna, szóval fogalmam sincs... Imádkoznék, hogy ne kössön belém senki. Esetleg furcsán bámészkodnék, kancsal szemmel, talán bolondnak hisznek, és annyival megúsznám. És szólnék mindenképp itthon, hogy hová megyek, szóval ha egy óra múlva nem érkezek, megtalálnak - remélhetőleg élve.
2023. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
97%
Simán, felvennék én is valami oda illő ruhát, aztán hajrá.
2023. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
91%
Aki azt írja no hogy a városban sem merne egyedül menni, örülök neki ha van testorod 😂
2023. ápr. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!