Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, hogy otthon sem...

Nagyon gáz, hogy otthon sem tudok elszakadni a munkától?

Figyelt kérdés

A munkám a hobbim is egyben, ezért itthon is szeretem folytatni, vagy azzal kapcsolatos tevékenységet csinálni (párom egyébként néha mellettem van ilyenkor, ő is nézi mit csinálok így néha őt is lefoglalja a munkám, figyel velem).


Amikor viszont rosszabb napja van, akkor a fejemhez vágja, hogy szinte mindig csak a munkámról tudok beszélni, ha itthon vagyok, akkor is minden a munkáról szól.


(Amúgy ha a párom szól nekem, hogy kapcsoljam ki a gépet, tegyem el a fuzeteim, akkor eleget teszek neki. De máskor még kérdez is tőlem, vagy megkér itthon a munkámmal kapcsolatban valamire, szóval most nem tudom, hogy jó-e, vagy rossz, amit csinálok.)


A foglalkozásom nem irodai\számítógépes\stb tevékenység, hanem tetoválóművész vagyok.

Leírom végül, mert úgyis megkérdezte volna valaki a kérdés alatt, addig nem kapok érdemi választ sem.


(És igen, itthon is rajzolok, skiccelek, varrós videókat nézek, új technikákról, gépekről olvasgatok). Imádom a munkám.


2023. ápr. 17. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szard már le, hogy más mit gondol! "Imádom a munkám." Ennyi a lényeg. Akinek nem tetszik, nézzen máshova. Azt csinálsz, amit akarsz szabadidődben.
2023. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem gáz. Ha szakítasz időt a párodra, a házimunkába besegítesz, azt csinálsz amit jól esik. Én kimondottan irigyellek, hogy ennyire élvezed a munkád
2023. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a helyzet, amikor csak a te és a párod véleménye számít. Azt írod, néha érdeklődik, néha meg nagyon elege van. Te nem vagy gondolatolvasó, úgyhogy beszéld meg vele, hogy kommunikálja feléd, ha másra lenne épp igénye, ne pedig tömömbösítve szakadjon fel belőle az anyázás a rosszabb napjain.
2023. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem munkája válogatja. A te munkád 100%-ban lehet hobbi is. Így szerintem egyáltalán nem gáz. Viszont pl. munkatársam (irodai munkát végzünk) képtelen elengedni a munkát délután, hétvégén is. Csak onnan tudom, hogy másnap vagy hétfőn megnyitva az emaileket látom, hogy küldözgeti nonstop. (jelzem nem azonnali megoldást igénylő problémákról)


Szerintem inkább ez a gáz. De kinek mi.

2023. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is imádja a munkáját, rengeteget dolgozik. Ezt általában jól kezelem, de van hogy nyugosebb vagyok, ilyenkor én is nehezebben toleralom a sok munkát.
2023. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem az. az en exem is az volt es otthon rajzolt sokat
2023. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld
2023. ápr. 17. 12:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokáig én is ilyen voltam, de egy rakat értelmetlenséget, haszontalanságot, eredménytelenséget tapasztaltam, így elkezdtem leadni. Megtanultam, hogy nem muszály lóhalálban megcsinálni dolgokat, ráérnek szerencsére dolgok.
2023. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!