Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az, ami miatt zsugorinak...

Mi az, ami miatt zsugorinak tartanak, miközben te úgy érzed, hogy ez még belefér a takarékosság észszerű határaiba?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 18. 03:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Akit ismerek:tőzsdézik, százmilliói vannak, luxusingatlant épít, és:

-az anyja kocsiját szokta elkérni, magának nem vesz(pedig korábban még autoversenyző is volt)mert nem akar arra költeni

-nőket soha nem hív meg semmire, kapcsolatban nem vesz a másiknak semmit, ha el is viszi kajálni vissza kell hívni, szexkapcsolatokat preferál hogy ne kelljen költeni a nőkre

-ha virágot ad nőnapra agyon kell dicsérni magasztalni hálát vár el hogy képes volt ilyenre

- ha vkit felköszönt annak is viszonoznia kell, különben fáj neki egy köszöntés

-nézi az ajándékokban azt hogy mennyit szántak rá, vagy mennyit adtak bele (energiát)

-magánorvosokhoz klinikákra jár, minden szépészet miatt is, de a párja felőle fel is fordulhatna a beteg, egy c vitamint se vesz neki

- semmi olyan programra nem jár ami fizetős lenne


És igy él.

2023. ápr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezert vannak szazmillioi.
2023. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak százmilliói mert tőzsdézik és jól csinálja.

Nem egy nőn spórol meg százmilliókat meg az anyján különben minden szongli mamahoteles is dúsgazdag lenne ha így lenne.

2023. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát én ott szeretek pl. parkolni, ahol nem kell fizetni 🌼💛😊

Inkább sétálok egy picit. Ha emiatt zsugori vagyok, teszek rá.

2023. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
ki mondta hogy tőzsdézik?
2023. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem mondták, látom. Nekem is segítene, tanítana rá. Azzal kezdtem, hogy ismerem!
2023. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor tőzsdézz te is!
2023. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz kicsit több ész kéne mint ami nekem van, mutattott már olyan táblázatokat meg miket kell figyelni, hogy 2 betüt alig értettem meg..
2023. ápr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor lehet ezért gazdag, de nyilván ő se úgy kezdte, hogy mindent tudott.
2023. ápr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nem szeretek (sok) szállítási költséget fizetni, ezért sokszor rendelek csomagpontra vagy üzletbe és inkább elmegyek érte akkor is, ha nincs olyan közel. Igazából nekem csak az a lényeg, hogy a városban legyen a csomagom, szívesen sétálok vagy biciklizek el érte de sok ismerősöm szerint jobb inkább kifizetni a drágább pk-t és az ajtóban átvenni a cuccot.
2023. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!