Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amit nem vehettem meg,vagy...

Amit nem vehettem meg,vagy nem kaptam meg gyerekkoromba,azt mind felvásároltam miután dolgozni kezdtem. Mások is csináltak hasonlót?

Figyelt kérdés
Legyen szo regi mobilokról, dragon ball,star wars cuccokrol. Dobozos kiadasú pc játekokról. regi Casio orák! Igen,van számológépes is!
2023. ápr. 18. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem . Felesleges pazarlás ha nem értékálló ritkaságok .
2023. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Megvettem az osszes Wow Gyujtoi kiadast. Az osszes megvan,most meg probalom eladni,mert nincs erteke szamomra. Helyette mas erdekel,abba fektetném. De akkor meg voltam orulve erte.
2023. ápr. 18. 13:37
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem. Az egész fizumat le kellett tennem otthon évekig. Nem tellett volna rá. Ami hő vágyam volt azt 0%-os részletre oldottam meg, még közvetlen az otthonról való távozásom előtt. Akkoriban egy Hifi elég nagy dolognak számított..23-24 körül voltam akkor..
2023. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, amit gyerekként nem kaphattam meg, és még felnőttként is vágytam rá, és lett, de azért van, ami iránt elmúlt a lelkesedésem. Például lett kutyám, gyerekkoromban nem volt kutyánk. De nem gyűjtögetem gyerekkorom kedvenc újságjait például.
2023. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tárgyi dolgok nem, de olyanokat csináltam az elköltözésem után, amiket nem tehettem meg otthon, vagy ha megtettem, rossz szemmel nézték.
2023. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Mire lett pénzem, addigra már rég nem érdekelt a tárgyak halmozása. Cserébe elkezdtem rengeteget utazni, mindenféle dolgot kipróbálni és minél több élményt gyűjteni és most is inkább ezekre költök, mint bármi másra.
2023. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én megmaradtam gyujtogetonek,lehet azert nem viszem sokra az eletben,mert megragadtam a multban.
2023. ápr. 18. 14:04
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Eleinte kicsit többet költöttem ruhákra, de már nincs az az érzés, mint korábban.
2023. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 qborka ***** válasza:
100%

Csak parfümöket, illetve rengeteg cipőt.

Gyerekként/tiniként évszakonként max 2 pár volt.

Ruhám volt elegendő,de cipőt el bírtam volna viselni többet.

2023. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokat, amik még most is érdekelnek.
2023. ápr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!