Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magába fog szállni valaha is?

Magába fog szállni valaha is?

Figyelt kérdés
Egy tőlem 20 évvel idősebb férfi azért szakított meg velem minden kapcsolatot, mert azt hitte, hogy minden beszélgetésünket elmondtam a barátomnak, holott csupán szakmai kérdéseket meséltem el neki (doktorandusz hallgatók), amik őt is érdekelték, és engem is foglalkoztattak, és semmilyen emberi beszélgetésünkről nem meséltem a barátomnak, de nem képes kommunikációra ez a férfi, fogta és tiltott mindenhonnan, meg sem hallgatott, egy másodpercet nem adott, hogy reagáljak a hamis következtetéseire. Barátom írt neki egy rövid e-mailt, hogy tisztázza a félreértést (nem tudom egyáltalán megnyitja-e), a férfi utolsó üzenete volt az egyetlen, amit elmondtam a barátomnak, mert már tehetetlen voltam. Mikorra várható, ha egyáltalán várható, hogy ez a férfi lenyugszik.
2023. ápr. 19. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazából el kell engedni. Én is pont benne vagyok egy olyan szituban, ahol a másik fél valamin megsértődött, de normálisan nem tudta lekommunikálni felém, csak kétértelmű jeleket küldött, majd amikor leültem vele erről beszélni, már a beszélgetés elején bezárkózott, én pedig úgy éreztem, hogy ha nem hajlandó együttműködni abban, hogy egészséges kapcsolatban legyünk, én mi a fa..nak erőlködjek.
2023. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!