Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok folyton elégedetl...

Miért vagyok folyton elégedetlen, hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Amikor egyetemre jártam, alig vártam, hogy vége legyen, nem szerettem a tanáraimat, hiába tanultam jól, lettek jók a jegyeim, egy senki voltam, semmibe néztek minket, hallgatókat. Olyan szinten, hogy rendszeresen nem tartották meg az órákat, amiről persze elfelejtettek szólni, vagy olyan is volt, hogy azt is elfelejtették, hogy órát kéne tartani. Ugyanez vizsgák esetén is megtörtént. Alig vártam, hogy végezzek, és dolgozhassak. Mondták páran, hogy vissza fogom sírni még az egyetemet, még nem volt olyan pillanat, amikor vissza akartam volna menni.


Sajnos hónapokig nem sikerült elhelyezkednem, rengeteg helyre küldtem be a jelentkezésemet, valahonnan vissza se szóltak. Abban az időszakban haszontalannak éreztem magamat, nagyon rossz volt. Szerencsére sikerült elhelyezkednem, bár nem a szakmámban, de legalább van bevételem. Majdnem egy éve dolgozok a jelenlegi állásomban. Az utóbbi pár hónapban érzem azt, hogy utálom az egészet. A kollégáim is folyton szidják a helyet, egy olyan főnökünk van, aki imád utasítást adni, amivel semmi baj nem lenne, de általában folyton csak bonyolítja, nehezíti a feladatunkat. Szóval így nekem is nagyon nehéz, mert persze örülök, hogy van munkám, de mégse érzem hasznosnak magamat, illetve lehúz a munkakörnyezet is. Lehet mondani, hogy váltsak munkahelyet, de sajnos több helyről is ezt hallom, hogy folyton elégedetlen mindenki. Hogy tudnék én ezen változtatni, hogy legalább én ne legyek elégedetlen?



2023. ápr. 19. 08:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondold át mihez értesz, és csinálj egy vállalkozást./javaslat/
2023. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!