Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok rajtam a folosleg? 43 kg...

Sok rajtam a folosleg? 43 kg vagyok 160 cm de ugye tobbnek nezek ki? hogyan vekonyithatnam a labam? Szerintetek min kene valtoztatnom a testemen? De oszinten mert nagyon elegedetlen vagyok

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 09:35
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 21. 09:37
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress fel egy pszichológust, mert az alakoddal semmi gond, rendesen kéne enned és mozogni.
2010. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nagyon kövér vagy. Sürgősen le kellene adod 30 kilót.:) De ha csak dicsekedni akartál ezzel a képpel, hát sikerül. Csak egy dolog hiányzik belőled...
2010. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Nem 43 kilónak látszol, de nem vagy kövér. Jó alakod van.
2010. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
es mi lenne az az egy dolog ami hianyzik belolem???es nem dicsekedni akarok..nem is szeretek, eleg szomoru hogy egyeseknek ez az elso gondolatuk..de amugy menyinek nezek ki kb?:(
2010. ápr. 21. 10:06
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaaaaj de "imádom" az ilyen lányokat!xD

Ilyen kövér vagyok?Olyan kövér vagyok?Közben pedig csak arra várnak,hogy megdícsérjék őket!Hát nem foglak,mert nem vagy szép,hiába vagy vékony!

2010. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, hízzál legalább 10 kilót -gebe vagy, mint egy beteg ló
2010. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
100%
Aki elégedetlen magával,nem vesz fel ilyen ruhát..
2010. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát "öcsém", téged egy nagyobb szélroham már felborítana, az biztos. Szedj magadra pár kilót, ez már beteges.
2010. ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
igen lehet hogy masok ugy allnak hozza h dicsekedni akarunk.kozben meg nem tudjak hogy menyire nehez. igen ez betegseg es en is tisztaba vagyok vele.. lerondazhattok nem erdekel:( de ha kicsit joban belegondolnatok hogy mi miatt alakulhatott ki lehet nem ilyeneket irnanak egyesek. mert talan pont emiatt alakult ki ez nalam mert regen aval szivattak hogy "mekkor segged van" es ez teljesen kikeszitett:( most meg irjatok ugyanezeket. tisztelet akivetel. gondoltam itt talan kapok segitseget. de talan az olyan emebrek akik gyogyulni szeretnenek meg jobban beleesnek ebbe az ordogi korbe. hat koszonom a kedves hozzaszolasokat es a segitseget. az olyan akinek koze nincs arrol hogy milyen erzes ez inkabb ne is irjon. az okoskodasait tartsa meg maganak. es az rondazzon le aki topmodell....megegyszer koszonom...
2010. ápr. 21. 10:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!