Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szöulban mennyire nézik ki az...

Szöulban mennyire nézik ki az európaiakat?

Figyelt kérdés
Valószínű oda fogok költözni 3 hónapra, de azt hallottam, hogy a koreaiak zárkozott emberek és nem kedvelik az európaiakat. Igaz ez vagy valójában kedvesek? Amúgy magas vagyok és kékszemű (még feltűnőbb:D)

2023. ápr. 19. 15:38
 1/2 anonim válasza:
100%

Ők is ugyan olyan emberek mint mi. Vannak köztük gonoszak, és kedvesek is. De Koreában komolyan veszik az illemet, ezért sokkal kevesebb arányban fog atrocitás érni mint itt, kedves hazánkban.

Leginkább a felnőttek a tisztelettudóbbak, a fiatalok pedig döntős többségben szeretnek piszkálódni.

Ha ki akarsz menni, akkor biztos utána néztél ennek, mint hogy pl: Dél Korea az egyik leghíresebb ország arról hogy mennyi bántalmazás van az iskolákban.

De nem akarom elvenni a kedved, ameddig nem sérted meg a szabályaikat, addig szerintem nem lesz semmi gond :)

A szőke hajad és a kék szemeid miatt viszont sokan megfognak nézni, egy igazi látványosság leszel! Persze jó értelemben.

Sok sikert!

2023. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Ugy fognak rád nézni mint egy UFO-ra, legalábbis a lányom mondta.. Lesznek érdekes pillanataid az tuti:DD
2023. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!