Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a pasik ugyis meghúznak...

Ha a pasik ugyis meghúznak mindenkit akkor valojában mindegy milyen a fenekem.nem?

Figyelt kérdés

Mikor velinkeltem mennyire elhizottak a mai nők a hatalmas fertállyal, mundenki őket védte.

Aztán előttem van mindig a boltban ugyanaz a löttyedt seggű bargyú bamba fejű szájhúzogatós leggingses csaj, de a 40 es dagadt pasi boltvez meg így is csicskul neki, akkor konklúzió:


Minek dolgozzak én a feszes fitt rugalmas kerek fenekemen egyáltalán, ha a nagy hájas meg löttyedt plöttyedt, vagy asszonyos rengő zsíros, vagy narancsbőrös, vagy farmerben egy cipó kenyér alakzatú, vagy mérhetetlen lapos is jóvanaz bárkinek?


Nincs egy pasi akinek egyforma exnői lettek volna zsinórban. Vagy csak a fitteket preferálná.

Motivációt veszítek:(



#mindegy csak lyuk legyen #igénytelen pasik
2023. ápr. 20. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Ne azért akarj jól kinézni, mert a pasik akkor jobban meg akarnak dugni, hanem magad miatt és igazándiból az lenne a fontos, hogy a saját tested neked tetszen és meg legyél vele elégedve.
2023. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Magam miatt?

Én elfogadom magam akármilyen lenne is a fenekem. Nekem nem maam miatt kell soha dolgoznom.


En nem "dobnám ki" vagy utálnám magam akkor sem ha pocakom lenne, mint a pasik a szülés után a párjukat. En nem vagyok "öngyűlölő", saját magam ellensége soha. A mai világban ahol szinte senki nem szereti a másikat igazán, vagy feltételek nélkul, legalább az egyetlenre, magamra számithassak.


Rövidebben én egy lakatlan szigeten nem sírnék azon sem hogy sehol nincs egy borotva pl. De ga megjelenne egy férfi, hát...lehet nappal nem látna meztelen:D

2023. ápr. 20. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Hat ez valahol igaz. De foleg a kiehezett pasikra.


Tokmindegy hogy kicsi a melled vagy nagy. Kicsi a feneked vagy feszes es markolhato de ugyanakkor formas.


Mindig lesz 10 bol kb. minimum 5 pasi aki megdugna teged akarmilyen tested van.


Ez most kb. olyan hogy elmegy elotted 10 pasi az utcan abbol kb minimum 5 megdugna, mert no vagy meg van 3 lukad.


Ha most veszem a kiehezett szuz pasik reszhalmazat, garantaltan 10 bol minimum 9 megdugna, az a maradek 1 is talan de lehet vele nem kene dugni.

2023. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Habár ezeknek az is mindegy férfi e vagy nő akit meghúznak.

Na szóval oda az edzés:(

2023. ápr. 20. 18:53
 5/11 A kérdező kommentje:

3#

A pasikra egyenként vonatkoztatok.

1 pasi meghúzná a löttyedt seggűt is, a kereket meg az asszonyosat is, azt is akinek nagy van meg akinek kicsi.

Es ez vonatkoztatva a többire is.

Tekintve hogy nincs 2 egyforma exük sem.


Vagy a barátom is pl.

Ha keszeg seggem lenne ha nagy puhodalom, jóvanaz nem az számít, ha fitt? Jöhet az IS.


És még:

Ugy érzem semmivel nem leszek több, ha formás, ha nem formás, egyremegy a másik nemnél.

2023. ápr. 20. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:

4


Azert nem mindegy nekik. Azert irtam oda hogy tokmindegy hogy nezel ki no vagy meg van 3 lukad akkor ok szinte tuti megdugnanak.


Sot ha melyre tursz a kerdesek kozott akkor van egy jo par kerdes ahol tobb kerdezo kifejezetten a dagadt noket kereste szexre.


De valaki a csontvekonyat szereti.


Szoval ja, sok csaj eltulozza ezt a testformazas dolgot amikor a valosag tenyleg nagyon egyszeru.


Ha nem vagy tul elhizva, meg talan tul vekony sem, akkor semmi baj nincs a testformaddal ugy vagy jo ahogy vagy kb. Ha valamelyik csaj attol fel hogy nem dugnak meg, jo hireket hozok.


Hogyha megfigyeled az "unatkozo" ferfiak az utcan kb. minden not megneznek ha nem telefonoznak eppen.


En mindig szoktam ilyenkor oket nezni aztan rohogok hogy osszeszamolom mennyi pasi nez el mintha hulye lenne aztan amint a csaj mar elotte van ugy megbamulja kb 5 - 7 mp-ig.


Ez a metron egy jobb jelenseg, amikor egy no kimegy a metrobol, amint alkalom van az ott ulo unatkozo pasik egy nagy resze vegigmeri azokat a noket akik kimennek.

2023. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb elhatározottságra gall, hogy azért edzed a feneked, hogy a pasik meg akarjanak dugni. Az ilyenek miatt van egy közhiedelem azokról akik odafigyelnek, hogy ne legyenek löttyedtek.
2023. ápr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sokan nem szeretik nemfogadják el magukat azok edzenek csak maguk miatt. Nem képesek magukat szeretni. Én nem ez vagyok.

En nem fogok ereket vágni magamon ha vmi nem topmodell rajtam, az biztos.

Amugy e is észrevettem tömegközlekedésen hogy több pasinak is fordul a nyaka a leszállo nők után, de a felszállokat is ugy nézik mintha moziba ültek volna be:D

2023. ápr. 20. 19:11
 9/11 anonim ***** válasza:
én még látatlanban is megdugnálak
2023. ápr. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na latod kerdezo 9-es meg nem is latod de tudja hogy van 3 lukad meg no vagy maris megdugna


de amugy sok felnott ferfi meg valotlan dolgokat is megdugna, ilyen pl a hentai, arra verik meg minden titokban foleg japanban - de en mar lattam BME-n egy sracot akinek a laptop hatterkepe egy hentai csaj volt, nemtom mit gondolt legelso sorban ult es kb ott voltunk 300-an eloadason, o meg a szelen ult a padsornak ugy hogy kb. mindenki latta hogy milyen hatterkepe van.

2023. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!