Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a pasik ugyis meghúznak...

Ha a pasik ugyis meghúznak mindenkit akkor valojában mindegy milyen a fenekem.nem?

Figyelt kérdés

Mikor velinkeltem mennyire elhizottak a mai nők a hatalmas fertállyal, mundenki őket védte.

Aztán előttem van mindig a boltban ugyanaz a löttyedt seggű bargyú bamba fejű szájhúzogatós leggingses csaj, de a 40 es dagadt pasi boltvez meg így is csicskul neki, akkor konklúzió:


Minek dolgozzak én a feszes fitt rugalmas kerek fenekemen egyáltalán, ha a nagy hájas meg löttyedt plöttyedt, vagy asszonyos rengő zsíros, vagy narancsbőrös, vagy farmerben egy cipó kenyér alakzatú, vagy mérhetetlen lapos is jóvanaz bárkinek?


Nincs egy pasi akinek egyforma exnői lettek volna zsinórban. Vagy csak a fitteket preferálná.

Motivációt veszítek:(



#mindegy csak lyuk legyen #igénytelen pasik
2023. ápr. 20. 18:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én is épp ezen filózom, h minek kínlódjak ha sok csaj nem is edz, nem foglalkozik magával aztán mégis van pasijuk, férjük, stb

Abba is hagytam, csak szingli lettem és belezúgtam oltárira de nagyon nagyon egy pasiba, akivel sajnos csak pár hónap múlva fogok találkozni, sajnos van vkije, de recseg a jég alattuk, szóval most elkezdtem emiatt edzeni, mert azt akarom hogy a nyála is kifolyjon amikor majd meglát. Remélem összejön :(

2023. máj. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!