Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társasházaknál, lakótelepi...

Társasházaknál, lakótelepi környezetben tényleg létezik a szemben álló lakások kukkolásának jelensége?

Figyelt kérdés
Például miket szoktatok látni?
2023. ápr. 20. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kukkolok, nem is látok másokat kukkolni, viszont néha látsz ezt-azt akaratodon kívül is.

A józan ész határain belül kell élni (pl láttam már akaratomon kívül egy meztelen segget, mert a szembeszomszéd este a kivilágított szobában mászkált ruha nélkül, én meg pont szellőztetéshez nyitottam az ablakot - de az ilyesmit baromi könnyű elkerülni úgy, hogy nem mászkálsz este lámpafénynél meztelenül az ablakod előtt/leereszted a redőnyt/szerzel egy sötétítő függönyt) és akkor nincs ebből probléma.

2023. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nappal az ablak visszaveri a fenyt, meg fuggony sem kell, sotetedes utan meg ket eset van. Behuzod a fuggonyt, vagy normalisan viselkedsz, ahogy egy dan, angol, holland mondjuk.
2023. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Pl szembeszomszédhoz simán be lehetett látni, nem volt normális függönye. Egyszer pont kinéztem az ablakon aztán pucéran mászkált este villanyfénynél. Én éreztem magam szarul, pedig nem direkt őt akartam nézni, csak ki az ablakon. Ezek után jobban odafigyeltünk vajon belőlünk mit láthatnak🙄
2023. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerős szokott, de szerencséjére nincs közel az adott épületek, mégis megteszi ezt.
2023. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok kukkolni való nincsen. Akinek takargatnivalója van az úgyis behúzza a függönyt, akinek meg nincs azon meg nincs mit nézni.
2023. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#5:


Ez azért nem igaz, mert nem mindenki húzza el a függönyt akinek van takargatnivalója.


Nyilván ritka, de ennek ellenére több olyan helyen is laktam már, ahol a szemben élők függöny nélkül élték az életüket, vagy mert nem foglalkoztak vele, vagy mert elefelejtették elhúzni, vagy ki tudja.


Szóval azt nem mondhatod, hogy nincs látnivaló, innentől a kérdező kérdése továbbra is valid.


Ideális esetben pedig ettől függetlenül ne álljon ki az ember az ablakba nyálcsorgatva kukkolni, de szerintem naív az aki azt hiszi, hogy nem lesz legalább egy valaki a szemközti tömbben, aki nem bámulja meg.

2023. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen! Több alkalommal is láttam, hallottam intim dolgokat. Részben szexet is.
2023. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!