Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok, nők miért párosával...

A lányok, nők miért párosával járnak mindig mosdóba?

Figyelt kérdés
Sok lány/nő miért mindig 2-es csoportokban megy mosdóba? Mi az oka?

2023. ápr. 20. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
A szeretőmmel ezt-azt csinálni járunk együtt mosdóba, ha másképp nem megoldható (igen, mindketten nők vagyunk), egyébként ahogy fent írták, ha kell, megfogni az ajtót, megfogni egymás táskáját, adni egy tampont/betétet, vagy egyszerűen mindkettőnknek kell, és együtt megyünk.
2023. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan leszavaztak öten mert leírtam, hogy felháborodtak azon, hogy hugyozásra használom a wc-t??? Vagy ez valami ilyen íratlan szabály, hogy a női vécékbe csak pletyizni lehet bemenni? Avassatok már be, légyszi.
2023. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én olyan helyeken szeretek csak társasággal mosdóba járni, ahol nem érzem magam biztonságban egyedül (pl. diszkóban... ott azért jó, ha nem egyedül van egy nő... ha valaki elkezdi zaklatni, akkor jó, ha van még ott 1-2 másik is, akik tudnak segíteni)... de azt is megértem, akik simán suliban / munkában, étteremben, plázában is többesével járnak. Pl. fogják egymás táskáját, figyelnek arra, hogy ne nyissanak rá mások (nem minden WC-ben van normálisan működő zár és retesz), ki tudják egymást segíteni, ha elfogyott a papír vagy nincs nála betét.
2023. ápr. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Én nem mennék csapatostól mosdóba, nem szeretem, ha pl hallják, hogy zörgök tamponnal, betéttel, meg nyugodtan pisilni sem tudok, ha ismerős hallja a szomszéd fülkéből.
2023. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

Bizonyos szórakozóhelyen érdemes, mert valahogy az ember nagyobb biztonságban érzi magát.

Jártam úgy párszor, hogy a mosdóban leszbikus lány leszólított.

2023. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Hogy ne lehessen tőlük mozdulni sem amikor bemennék a wcre vagy ne lehessen odaférni a csaphoz, amikor kezet mosnék...
2023. ápr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Ja és persz, hogy egy év legyen, mire sorra kerülök a wcn.
2023. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!