Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen célból árulják a...

Milyen célból árulják a törölközőket párosával, egy kisebb és egy nagyobb darabbal?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt, hogy a nagymamám pl. mindig azt mondta, hogy ne töröljük abba az arcunkat, amibe a fenekünket is törüljük, ezért alsó és felső testre van két törcsi, amivel én mindig is vitatkoztam, hiszen törülközni értelemszerűen tisztán szoktunk, akkor meg nem tök mindegy?


Aztán erről kérdeztem egy barátnőmet, aki azt mondta, hogy ő a kisebbikbe a haját szokta csavarni, nekem meg azóta már az is eszembe jutott, hogy a nagyobbik tán testre való, a kisebbik meg a mosdó mellé.


Ki mit tud erről vagy ki mire használja? Szavazz és fejtsd is ki! :)



2022. okt. 23. 12:31
A kérdező szavazást indított:
felső és alsó testrészekre
testre és hajra
testre és kézre
egyéb, kifejtem lejjebb
fogalmam sincs, de engem is érdekel
fogalmam sincs, de nem is érdekel
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem a gondjaidat.
2022. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hívnám gondnak :D , inkább csak eszembe jutott ez a kérdés már olyan nagyon sokszor, hogy most már eljutott idáig, hogy be is dobjam a GYIK népe közé, hadd szavazzatok, beszéljük meg, ki mit miért csinál! :)


Ha három helyről van három különböző forrásom, akkor ezért érdekel nagyobb merítés is! :)

2022. okt. 24. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Árukapcsolásnak hívják, bevett kereskedelmi gyakorlat az értékesítés növeléséhez. Akarsz egy törölközőt, de csak kettőt tudsz venni.
2022. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, de ez még nem magyarázta meg, hogy melyik mire való, pontosabban a kicsi a legnagyobb kérdés
2022. okt. 24. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!