Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok ha valamiben...

Mit csináltok ha valamiben vagy valakiben nagyot csalódtok?

Figyelt kérdés
Most főleg azokra gondolkodok, akik ilyen "elrágódom rajta jó sokáig" típusok, mint én...
2023. ápr. 27. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Minél idősebb vagy és minél több csalódás ér, annál kevésbé fog érdekelni mindenki másnak a boldogsága, a tervei, az, hogy TE mások érdekeit nézd, hogy a másiknak mi lenne a jó.


És ami még fontosabb, egyre kevesebb emberben fogsz bízni , és alapból magadban nem is adsz nekik bizalmat.


Vannak akik 10 év után okoznak olyan csalódást, hogy az életben többé nem köszönsz nekik, egy idegenné válik.


Számomra az ilyenek teljesen idegenekké válnak.


Vannak ilyen rokonaim, szomszédok, barátok, exek, akikkel elsétálunk egymás mellett és se puszi se pá.


Ugyanúgy vannak akiknek 8-10-20 évig boldog a kapcsolatuk a párjával vagy férj/feleség és csodálkozik elképed, hirtelen csapásként jön , hogy basszus mekkorát változott, vajon mi volt az ami eddig igaz volt....pedig jajj minden olyan tökéletes volt és olyan nagy boldogság volt...

2023. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem aki 10-20 évet leél valakivel már nem hazudja önmagának, hogy minden csupa derű. Legalábbis nagyon meglepődnék rajta. Az, hogy mit kommunikál a külvilág felé, hát. Az utódok érdekében nem szabadna torzítani a valóságot, mert nem fogják érteni a buktatóknál, hogy de a nagyiék vagy a szüleim milyen "szépen" éltek, nekem miért nem sikerül.
2023. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon kerülöm.
2023. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Megpróbálom vele megbeszélni. Ez eddig nem igazán sikerült. Vagy elbagatelizálta az illető vagy még én lettem leszúrva, hogy egyáltalán szólni mertem.

Úgyhogy az lett a vége, hogy megszakítottam a kapcsolatot. (3 "jó" barátnővel volt ilyen)

2023. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

az 1es valaszolora nem halgass. Szomoru, elkeseredett ember lehet.


Szerintem a csalodasnak is van több fokozata...20 evig eltel valakivel aki napi szinten hazudott..vagy egy jo baratod hazudott nemreg neked 1szer.


csalodni altalaban akkor lehet ha elvarasaid vannak...az nem ok masokkal szemben mert elfogadod amilyen vagy hagyod az embert mert nem tetszik nem illik hozzad az eletvitele.


nem ersz el sokat ha ragodsz ezen az erzesen mert nemsegit senkinek..sot teged hatraltat

2023. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon nagyon nagyon megbocsálthatatlan dolgot tett akkor megszakítom vele a kapcsolatot. Ha csak rosszul csinált valamit, de hosszú távon nincs nagy hatása akkor elbeszélgetek az illetővel, hogy ez így nagyon rossz irány.
2023. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megszakítom vele a kapcsolatot.

Egyesnek igaza van. Ahogy öregszel úgy sz*rsz majd az ilyenekre és annál könnyebb lessz.

Nincs időm fölösleges emberekre. Sem párkapcsolatban sem barátok között.

2023. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2023. ápr. 28. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!