Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » T mit csináltok egy beképzelt...

T mit csináltok egy beképzelt emberrel? Ha pl együtt kell dolgozni egy beképzelt emberrel?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Én szívem szerint megverném, ami menne is a kick boxos múltnak köszönhetően. De sajnos ez törvényes kereteken kívül esik. Így lehetőség szerint megkell próbálni ignorálni. Csak akkor szólni hozzá a muszály vagy mondani cinikusan, hogy mesélj még... Ennyit tudok sajnos. Szívemből gyűlölöm az ilyeneket.
2022. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálok vele.
2022. okt. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiröhögöm.
2022. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Általában az ilyen emberek alá még adom a lovat, jókat szoktam szórakozni rajtuk.
2022. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, miben nyilvánul meg a beképzeltsége.


Nekem volt munkatársam, aki szanaszét vergődött arra, hogy ő milyen egyetemen végzett, nála hamar véget ért a beszélgetés azzal, hogy kifejeztem felé, hogy mennyire sajnálom, hogy csak annyira futotta a karrierjében, mint egy olyannak (én), aki mezei egyetemen végzett, nem a wishes magyar Harvardon.

2022. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És igazából ez a jó a kollégákkal, ha lesajnálnak, azzal nem téged minősítenek. Ha annyira faszagyerek, hogyhogy azok közé lett besorolva, akiket lenéz? :D ennyit erről.
2022. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szekszelek vele, ha akarja.
2022. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!