Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mosolyognak többet...

Miért nem mosolyognak többet manapság a nők? Ennyire nehezükre esik?

Figyelt kérdés
Egyre több gyászos arcú és tekintetű hölgyet látok az utcán, boltban, csak kifejezéstelenül merednek maguk elé, beszélgetés közben is, munkahelyen… sokkal szebbek lennének egy mosollyal, jobban áll nekik! Régen vidámabbak voltak az asszonyok, anyáink, nagymamák! Mi veszett el? Rossz látni ezt a sok komoly arcot!

2023. ápr. 28. 14:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
A férfiak is ugyanez, ne általánosíts. Sőt, a pasik még agresszív állatok is.
2023. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Megtanultuk kamasz korunkban, hogy a mosoly sokaknak felhívás keringőre.

Visszaélnek vele a beszélgetni vágyó unatkozó nyugdíjasok, az apánk korabeli férfiak, a nős-családos harmincasok, és így tovább.

Egyszerűen nem lehetsz kedves csak úgy, mert szétszednek.

2023. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
Botox miatt.
2023. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Minek örüljenek egy ilyen országban?
2023. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Leírom, hogy én miért nem:

- mert ha az utcán, boltban folyamatosan vigyorognék mindenkire, akkor azt hiszik nem vagyok komplett, vagy férfiak azt gondolhatják hogy kezdeményezni akarok.

- munkahelyen azért nem, mert dolgozni járok oda és ne vihorászni. Volt ugyanis olyan kolléganőm aki napi szinten erőltette a nevetést csak hogy a férfi kollégák, férfi főnök odafigyeljen rá (fel akarta hívni magára a figyelmet). Szánalmas volt (nem csak szerintem).

- persze ha valaki mond egy poént akkor én is szoktam nevetni, nem vagyok fapofa. :)

- egyébként meg azért nem vagyok mosolygós, mert vékony testalkatú vagyok, vékony, csontos az arcom, és ha nevetek még h*lyébben nézek ki mintha nem mosolyognék.

2023. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

En is leirom, miert nem. Hozzateszem, mar mindig maszkban jarok, este is, bar a szemem meg mindig sokat mond:


Lelkileg elfaradtam. Igen, letezik, hogy 21 eves koromra igy legyen. Nagyon is letezik. Tul sok rosszat kaptam, ami levitte rolam a mosolyt. Regen mosolygos voltam, a szarok ellenere is, aztan mindig az lett, hogy valami egy perc alatt a jokedvemmel egyutt a mosolyt is eltuntette. Es ez tul sokszor fordult elo. Most mar az unott, eletunt kifejezes az alap, akkor is, ha nem erzem ugy magam. Nem tudok ezzel mit csinalni, ez van. Tudok mosolyogni, szoktam is, de az alapveto kifejezesem ez. Meg egyebkent is, a semmire mire fel mosolyogjon az ember? Ha nem tortenik mosolyogtato esemeny, nem ertem, miert kene barkinek mosolyognia, hacsak nem olyan az elete, vagy jut eszebe valami.

2023. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mosoly csak akkor szép ha szívből jön. Ha nem jön, erőltessem csak azért mert szerinted úgy szebb vagyok? Nem érdekel, nem akarok neked tetszeni
2023. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Mert akkor leszólítanak, arra meg semmi szükségem.
2023. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenki érdmli meg a mosolyt.
2023. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Én éppen az ellenkezőjét tapasztalom annak, amit te kérdező. Nézegetem a Fortepan archivumában lévő fotókon a régebbi korok portréit, embereit, üzleteit. Szép jellegzetes fotók, jellegzetes arcélek. Nézegetem a mai üzleti webshopokat, és azt látom, hogy mindenki kényszeredetten vigyorog rajta. Azt hiszik manapság az emberek, hogy sikeresebbnek hiszik őket, ha állandóan mosolyognak. Holott tele vannak problémával. Miért kellene hazug mosollyal az arcomon flangálni?
2023. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!