Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mosolyognak többet...

Miért nem mosolyognak többet manapság a nők? Ennyire nehezükre esik?

Figyelt kérdés
Egyre több gyászos arcú és tekintetű hölgyet látok az utcán, boltban, csak kifejezéstelenül merednek maguk elé, beszélgetés közben is, munkahelyen… sokkal szebbek lennének egy mosollyal, jobban áll nekik! Régen vidámabbak voltak az asszonyok, anyáink, nagymamák! Mi veszett el? Rossz látni ezt a sok komoly arcot!

2023. ápr. 28. 14:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Én fotós vagyok, és teljesen ezt vettem észre. Dögösebbnek érzik magukat "végzet asszonya" fejjel,de az esetek 90%-ában el vannak tévedve, mert nem szupermodellnek néznek ki,hanem inkább morcos néniknek :D
2023. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
depresszió
2023. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
88%

#22 Hmm? Te amint kilépsz a lakásodból, mosolyra fakadsz? Minden egyes nap? Minden egyes alkalommal amikor valaki szembe jön veled? Igen?


Ha ilyen vagy, akkor lehet inkább neked van valami mentális bajod...


Nevetséges ez az egész. Oké, a kommentek többsége normális, de már az is aggasztó, hogy több olyan van, ami nem az. Plusz az is, hogy mennyiszer jön elő ez a téma - hogy a nők mosolyognak-e vagy sem. Ez olyan "táncolj, bazári majom" kategória.... Olyan "azért élsz, hogy nekem legyen mit nézegetnem, és legyen min gondolkodnom, és legyen min szórakoznom szóval jobb, ha ehhez tartod magad" kategória. Olyan "fogadok hogy minden mozdulatod és cselekedeted akörül forog, hogy én mit gondolok rólad" kategória.

#21 pl végigmegy az utcán, és olyan nőket lát, akik el vannak merülve a saját életükben, de arra gondol, hogy "na, ezek biztosan nekem teszik magukat... azt hiszik hogy szépek, de nekem jobban tetszene ha mosolyognának, szóval csak hülyén néznek ki :)"

Pszichiátriára valók gyülekezete...

2023. ápr. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én 21es vagyok,nő,nem pasi. Alapból nem érdekelne,hogy ki hogy néz ki,de igenis rengetegen azt hiszik,hogy a rideg arc jól áll nekik. Nem mondom,hogy mindenki, de nagyon sokan. Fotósként egyértelműen látom. És nagyon sokan affektálnak is, nők a nők előtt is. Rám azt szokták mondani,hogy "békés" arcom van, sem mosolyogni,sem üresen nézni nem szoktam,affektálni meg pláne nem.
2023. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak hülyék, nem tudnak érzelmeket leolvasni, a semleges/pihenő arcra azt hiszik nő esetében, hogy az dühösnek/morcosnak számít. Ez van, ha valaki élőben alig lát nőt, csak a médiában, ahol folyton úgy vigyorognak, mintha a szájuk sarka a fülükhöz lenne varrva.
2023. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfi (tisztelet a kivételnek) azt hiszi, ha egy nő kicsit is mosolyog, az zöld lámpa arra, hogy akkor lehet is nála szépen bepróbálkozni. Én is jártam már így, ritka kellemetlen egy helyzetet tudnak ezzel teremteni.


De mégis az vitte a pálmát, amikor pár hete volt egy nagyon komoly projekt előadásom, ami előtt szétizgultam magam, mégis szuperül ment és nagy siker volt. Szóval érthetően remek kedvem volt utána, ami látszott is rajtam. Nos.. megyeszékhely főterén sétáltam, alig volt ember körülöttem, erre mellőlem odaüvölt egy igencsak rossz állapotban lévő ember: "mi a f...t mosolyogsz, kockáskabát?".

Sokan megrekedtek ilyen szinten. Pedig előre néztem, semmi provokatívat nem csináltam, csak jó kedvűen mentem a buszpályára. De nem szegte kedvem, egy pillanatra ránéztem, és meg nem állva mentem tovább.

2023. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!