Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mosolyognak többet...

Miért nem mosolyognak többet manapság a nők? Ennyire nehezükre esik?

Figyelt kérdés
Egyre több gyászos arcú és tekintetű hölgyet látok az utcán, boltban, csak kifejezéstelenül merednek maguk elé, beszélgetés közben is, munkahelyen… sokkal szebbek lennének egy mosollyal, jobban áll nekik! Régen vidámabbak voltak az asszonyok, anyáink, nagymamák! Mi veszett el? Rossz látni ezt a sok komoly arcot!

2023. ápr. 28. 14:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem semmivel se voltak vidámabbak az emberek régen, mint manapság, másrészről pedig szerintem nincs rosszabb egy erőltetett műmosolynál.


Nem vagyok nő, de ha az lennék, akkor nekem pár órára biztos elvenné a kedvem a mosolygástól, ha egy random férfi közölné, hogy mosolyogjak, mert úgy szebb vagyok.

2023. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Fortepanon sokszor azért nem mosolyognak, mert a fogproblémák sem teszik túl vonzóvá ezt, illetve az exponálási idő akár fél óra is lehetett, addig ott kellett pózba vágva üldögélni.
2023. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss kérdező,de miért kéne állandóan mosolyogni,ha ülök a buszon, megyek a városban, és tök érdektelen dologról beszélek valakivel? Fura lenne nem gondolod?
2023. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Hála a jó égnek ma már nem elvárás, hogy bazsalyogjunk akkor is, ha

mondjuk a macskánk meghalt vagy jogtalan leb...ott a főnökünk aznap

2. Védekezésből, mert manapság minden 3. szembejövő hapsi felhívásnak vewszi keringőre azt, ha rámosolyogunk, aztán elküld a halál f...ára, nem akarunk "ismizni" vagy elmenni szobára.

2023. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ha mosolygok a világba akkor valami barom mindig fel akar szedni, mert azt hiszi az azt jelenti, hogy neki akarok imponálni.
2023. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Szarjátok már össze magatokat. Rakás élettelen személyiségtelen férfi akinek abból áll az összes gondolata hogy mit csinálnak a nők. Majd mosolygunk, ha lesz min mosolyogni.

2023. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
14%

"Sőt, a pasik még agresszív állatok is."

Ki bántott?

2023. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, rám sokan mosolyogtak már, ha elegáns ruhában megyek...
2023. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, ha jó kedvem van, és kimutatom, akkor jön valaki és elrontja. Jó napom volt, egy csendes félmosollyal állok a buszon, és megtalál a random idegen, akivel nem akarok beszélgetni, de nem tudom lerázni anélkül, hogy bunkó lennék vele. Jön egy creeper, és bepróbálkozik. Jön egy kattant, és megkérdezi, miért röhögök rajta.

Másrészt bármilyen meglepő, én egy ember vagyok, a magam sorsával, a magam hangulatával, a magam problémájával. Nem az a létezésem célja, hogy te öt másodpercig megnézz, szépnek találj, és ettől jobban érezd magad. Azok a komoly arcok, akiket látsz, azok mind emberek a saját sorsukkal és indokaikkal, nem tartoznak neked se mosollyal, se szépséggel, se azzal, hogy te jobban érezd magad, miután rájuk néztél. Rendezd le magadban a saját érzéseidet.

2023. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy nem vicsorgok.
2023. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!