Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkivel ilyen kedves...

Mindenkivel ilyen kedves vajon, és csak én kombinálok?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, mar régóta ismerjük egymást régóta is bejon nekem viszont valahogy sose jutottunk egyről a kettőre, mikor megismerkedtunk kapcsolatban voltunk mindketten, viszont barátként tiszteljük és szeretjük egymást. Mindig kinyitja nekem az ajtót, beenged maga elé, ha látja hogy megyek arrébb megy hogy ne nekem kelljen, mindig teljes figyelmet fordít rám ha beszélgetünk stb. Persze elkezdtem kombinálni, hogy a lábfeje felém nez ha egy asztalnál ülünk biztos vonzódik hozzám-nyilvan nem🙊 viszont másokkal nem láttam ennyire kedvesnek. Ezek alapvető tulajdonsagok egy férfitól ezért is gondolom hogy csak én kombinálok de megfordult a fejemben hogy ha másokkal ennyire nem kedves, lehet mégsem

2023. ápr. 28. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz! Ütközz vele össze a folyosón véletlenül, ha nem sikerül kitérnie.
2023. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Nem ismerkedek senkivel. Te?
2023. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyian beeszik ezt a gentleman stylt. A legtobb pasi képben van, hogy csak ha az ajtót is nyitja ki már eldobják a bugyijukat egyesek.

Ha akar kezdeni veled vmit talán odavet neked legalább egy két szót is majd ami elöbbre vinné az egészet.

2023. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi. Igen gondoltam. Olyan már volt hogy beleutkoztem de nem direkt. Meg volt hogy megfogta a kezem vagy a hatam, de nyilván ebbe se kéne annyi mindent belekepzelnem🤐
2023. ápr. 28. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát,nyilván bejössz neki. Ami nem jelenti azt,hogy nincs 15 másik nő is,aki bejön neki. Talonban tart téged,hátha lehet belőle valami egyszer. Ha össze akarsz jönni vele, neked kéne lépned. Hívd el valahova,vagy kérj tőle segítséget.
2023. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp ha következőnek beszélek vele megprobalom erre terelni a témát, koszi:)
2023. ápr. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!