Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltok ma?

Mit csináltok ma?

Figyelt kérdés

Sajnos nem úgy néz ki hogy úgy alakul a napom ahogy azt el terveztem (barátokkal tali inni-stb) aztán most csak fekszek és nem tudom mit csináljak :d azért kérdezem hogy talán kapok valami ötletet..ha nem akkor kockulás lesz max részemről.


Nektek lesz valami extra program mára ? Vagy hogy is mondjam..


2023. ápr. 28. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Házimunkát végeztem javarészt mert sok minden összegyűlt, ezen kívül tanultam egy kicsit, főztem és sütöttem, plusz kivasaltam az uram ingét és öltönynadrágját. Extra program pedig az lesz, hogy este megyünk színházba.
2023. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Dolgozok, majd 3D modellezek, ha hazaértem
2023. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Shoppingolok hajat festek tornázok, aztán felregozek tarskerre és hátha lesz vmi szombaton vmi buli party ha találok hozzá vmi barátot vagy sima barinőt.

Szakitás óta minden hétvégém maga a pokol egyedül de minden pénteken készülök arra na hátha majd a mostani hétvége más lesz.

Aztán úgy kezdem a hétfőket hogy csoda hogy túléltem a hétvégét 4 fal közt megváltás a munka hogy menni kell valahova, az egyetlen hely ahova várnak..

2023. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az allataimmal foglalkoztam, közben dolgoztam (itthonról), pakolásztam kicsit a kertben is, fát hasogattam, csináltam a beadandóimat egyetemre, megfőztem hétvégére, most tanulok, aztán este meg haverokkal megyünk a városba.
2023. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
Dolgozok még fél 5-ig, aztán megyek edzeni, aztán majd kajálok és rajzolok vagy olvasok lefekvésig. Nem túl eseménydúsak a hétköznapjaim :D
2023. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem iszok.
2023. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megyek színházba, aztán ennyi.
2023. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
kétszer kivertem és lementem a boltba, meg zabáltam
2023. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Magolom a töri tételeket:)
2023. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

9

minek? töriből egy csecsemő is le tudna érettségizni legalább kettesre

2023. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!