Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Diplomás kutató verte meg a...

Diplomás kutató verte meg a kisgyermekes anyukát Szentendrén?

Figyelt kérdés

Ez megy a hírekben.


Hol vannak most s gyakori nők akik szerint a diplomás emberek többet érnek mint akinek szakmája vagy érettségije a legnagyobb végzettsége? Ugye hogy semmit nem jelent a diploma? 😂😂😂



#diploma #Kevesebbet ér akinek nincs diplomája
2023. ápr. 29. 07:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Nemigen állítja senki, még a nők se, hogy a diplomától jobb ember lesz valaki. Lúgos orvos?
2023. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%

Amikor én nőverőkről írok itt is mindenki azt hiszi Monika show, eszükbe nem jutna hogy bőven felsőbb körök pedig.

Pedig az Unicef vagy who is lehozta, hogy teljesen egyformán van bántalmazás minden rétegben.

2023. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Azért hallani kevesebbet a jól szituált, tanult réteg agresszióiról mert ők általában nem tálalnak ki a médiának, illetve vannak eszközeik, hogy visszatartsák a botrányos információkat.
2023. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

És attól, hogy hallottál egy ilyen hírt, hirtelen minden diplomás gonosz és csúnya lesz?

A szegényebb illetve tanulatlanabb rétegnél is van agresszió, de nem mindegyik van leírva és hírré tétetve.


Én a helyedbe a komplexusaimon rágódnék és nem mások életén. Miért bánt ennyire, hogy nincs diplomád? Vagy ki nézett le?

2023. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én pont azt írom hogy ember és ember között nincs különbség. Mármint az iskolázottság sem változtat senkin. Szóval mikor itt a gyakorin azzal jönnek a társkeresési részben hogy alapelvaras a diploma megléte. Meg hogy anélkül csak buta iq nulla prolik léteznek…. Ne ebből indult ki ez a kérdés is hogy hülyeség amit gondolnak! Egy Szakács is lehet jó arc kedves ember társ , és egy agysebész is lehet egy agresszív totàl bunkó figura.
2023. ápr. 29. 07:48
 6/27 anonim ***** válasza:
79%

" társkeresési részben hogy alapelvaras a diploma megléte. Meg hogy anélkül csak buta iq nulla prolik léteznek"


Szerintem teljesen oké, hogy valaki diplomást akar. Miért fáj ez neked? Neked is vannak igényeid egy nő felé.

A második kijelentésedhez viszont linkelj már egy kérdést. És soha nem láttam, hogy tanulatlan proliknak neveznék azokat akik nem diplomások.

2023. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Se 100 nőből 100 diplománál húzza meg határt. Nem arról van szó hogy Gizike meg Katika diplomást szeretne és mellette ott van Krisztike akinek meg nem elvárása ez. Hanem már az összesnek ez az alap.


Kérdéseket keresd magad, hidd el van bőven ilyen, ahol egy tisztességesen dolgozó szakembert aki 350 ezret keres azt fikázza a diplomás réteg.

2023. ápr. 29. 07:55
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Azt értem, hogy nincs diplomád, és úgy gondolod, ezért pattint le minden csaj. De most komolyan képes vagy annak örülni, hogy valaki megvert egy kisgyerekes anyukát? Kiírod a netre 3 db röhögő fejjel? Szerintem egyáltalán nem a diploma hiánya a legnagyobb gond a párkeresésednél...
2023. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Teljes mértékben egyet értek a 8-assal.

Másfelől nyilván nem minden nő elvárása a diploma. Talán nem felsővezetőknél kéne bepróbálkozz, hanem mondjuk Gizikénél a CBA-ból.

2023. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
A nevetés nem a megvert anyukának szólt. Miért kell ki forgatni ezt is ? Nyilván azon nevettem hogy akik itt mindent az iskolához kötnek azoknak ez égő. Egy szakirányú végzettség nagyon jó dolog de attól semmivel se kulturáltabb mint egy szakmunkás. Lehet az is gyökér viselkedésileg.
2023. ápr. 29. 08:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!